auta

Fachowe oklejanie samochodów we Wrocławiu – estetyka oraz ochrona dla wozu – czytaj więcej

Usługa oklejania samochodów cieszy się dziś wzrastającym zaciekawieniem pośród wielu kierowców. Dużą zaletą oklejania samochodów jest to, że pełnią one zarówno rolę estetyczną, jak także funkcję ochronną dla każdego auta. Oklejanie samochodów szczególnie polecane jest osobom, które posiadają starsze auta i chcieliby odświeżyć ich image.
read more

Inwestycja w polecane auto

Na rynku mamy szansę znaleźć auta zarówno nowe, jak i używane już jakiś czas. Te z rynku wtórnego są wybierane o wiele częściej oraz chętniej, gdyż są równie dobre i znacznie tańsze. Jest to niezwykle istotne dla większości klientów, czego nie ukrywają oni podczas prowadzenia biznesu. Doskonale dopracowane oraz godne zaufania używane samochody można szczegółowo sprawdzić w sieci, gdzie znajduje się ich dokładny opis oraz cena.
read more

Co to jest autodetailing? Jak wygląda taki zabieg? W jaki sposób się go robi?

Ostatnio wciąż bardziej powszechny jest tak zwany autodetailing. Czym jest, czemu jest to takie popularne? Definicja podaje nam, że jest to dokładne czyszczenie, renowacja i konserwacja samochodu lub jego elementów, zarówno od zewnątrz, ale także w środku. Ten zabieg zdecydowanie podnosi walory estetyczne i użytkowe pojazdu, ponieważ wydłuża jego żywotność, zwiększa wartość rynkową auta.
read more

W jaki sposób troszczyć się o pojazd?

O tym, że nasz rynek motoryzacyjny używanymi autami stoi, nie trzeba chyba nikogo specjalnie przekonywać. Ostatnie dane ujawniają, że spada ilość kupowanych wozów nowych, jak również używanych, co może oznaczać, iż rynek już się nasycił, natomiast z drugiej strony Polacy dłużej jeżdżą tym, co już mają. Aby jednakże móc dłużej eksploatować samochód, konieczne jest stosowanie się do paru podstawowych zaleceń.
read more

Podróż służbowa – co z samochodem

Jeżeli wybieramy się w podroż służbową jest kilka rad, o których należy pamiętać. W tym wpisie o rady pytamy fachowców takich jak Pan Bartosz, który zdradzi nam jaką ofertę ma wypożyczalnia koło lotniska dla swoich finansowych klientów. Doświadczeniem podzieli się także Pan Szymon, agent nieruchomości.
read more