auta

Auta i nie tylko

Nie dla każdego tematyka motoryzacyjna jest czymś interesującym. Jednak jest sporo osób, które kochają wszystko, co wiąże się z samochodami lub motorami. Jeżeli chodzi o motoryzacja należy pamiętać, że jest to bardzo obszerną dziedziną. Nie wystarczy rozpoznawać marki samochodów, żeby uważać, że jest się znawcą w całej dziedzinie motoryzacji. Zresztą ciężko znaleźć ludzi, którzy naprawdę znają się na większości gałęzi dotyczących tej branży.
read more

Jak ośrodek miejski to rzecz jasna wiele miejsc do parkowania. Jak to się prezentuje dzisiaj i jak możemy zdefiniować takie miejsce postojowe?

Można by stwierdzić, iż parking jaki jest każdy widzi. No ale każdy widzi inną rzeczywistość. Dla jednej osoby więc parking będzie miejscem zawsze mało potrzebnym, tak mogą przyznać osoby nie posiadające aut. Skoro się z nich nie korzysta to istnieją, chociaż właściwie jesteśmy w stanie się obejść bez nich. Diametralnie inną opinię zaprezentuje człowiek, który posiada auto i dość często korzysta z parkingów, szczególnie podróżując po mieście i załatwiając wiele spraw. Dla takiej osoby parking jest konieczny. No ale jak jest z tym parkingiem i czy jesteśmy w stanie podejść do tej tematyki obiektywnie? Jasne, że tak!
read more

Uroczystość ślubna jak z marzeń a do do złożenia małżeńskiej przysięgi jedziemy po królewsku

Gdy myślimy o ślubie, wracamy do naszych najbardziej ukrytych, wręcz dziecięcych pragnień. Marzymy, by choć na jeden dzień przebrać się w królewnę, która w długiej szacie stąpać będzie u boku swego wybranka. Oczami wyobraźni widzimy odbywające się w prześlicznym zamku przyjęcie weselne. W ogromnej komnacie tanecznej pląsamy z naszym księciem walca, a masa gości klaska na naszą cześć.
read more