Auto

W jaki sposób dbać o klimatyzację w samochodzie? Co jaki czas dobrze jest ją czyścić i sprawdzać? Kiedy udać się do specjalisty po pomoc?

Klimatyzacja w samochodzie to często zaniedbywana rzecz, o którą nie dba się aż tak bardzo jak o inne części w samochodzie. Często jest tak, że mamy inne ważniejsze wydatki albo naprawy związane z autem i klimatyzacja schodzi na dalszy plan. A to błąd gdyż musimy pamiętać o niej tak samo oraz czyścić jak również serwisować ją systematycznie. Tym bardziej jak po zimie często zachodzą nam parą okna w samochodzie i zapach, jaki unosi się w kabinie jest brzydki. Jak w związku tym dbać o klimatyzację?
read more

Podróż służbowa – co z samochodem

Jeżeli wybieramy się w podroż służbową jest kilka rad, o których należy pamiętać. W tym wpisie o rady pytamy fachowców takich jak Pan Bartosz, który zdradzi nam jaką ofertę ma wypożyczalnia koło lotniska dla swoich finansowych klientów. Doświadczeniem podzieli się także Pan Szymon, agent nieruchomości.
read more

Tłumienie pojazdu – dlaczego wskazane jest stosować dodatkowe materiały? Poradnik

Nierzadko się zdarza, że nie jesteśmy do końca usatysfakcjonowani z naszego samochodu, jednakże nie możemy sobie pozwolić na jego zmianę. Czasem decydujemy się na poprawienie tych cech, jakie uznajemy za niewystarczające. Co uczynić, gdy nie odpowiada nam szeroko pojęta akustyka czterokołowca? Postaram się przybliżyć na czym polega wyciszenie auta.
read more