Auto

Jak należy myć auto, aby cały czas prezentował się pięknie? Oto kilka porad

Co świadczy o tym, iż jesteśmy gentelmenami? Rzecz jasna dobre maniery i wychowanie, lecz również to jak wyglądamy, idealnie wyprasowana koszula, czyste buty oraz rzecz jasna zadbany pojazd. No bo jakby to wyglądało, gdybyśmy posiadali piękny garnitur i modne buty, a nasze auto przedstawiałoby się jak po rajdzie Paryż-Dakar, ubłocone po sam dach? Nie trzeba chyba nawet mówić.
read more

Jeżeli chcemy kupić używany samochód powinniśmy zwrócić uwagę na mnóstwo kwestii. Jakie to zagadnienia?

Samochód to powód do radości i obiekt zazdrości sąsiadów. Oprócz tego, że pełni rolę własnego środka transportu, określa Twój charakter i temperament a także status społeczny. Ceny nowych aut mogą sprawić, że wyczekiwane samochody mogą znaleźć się daleko od wielu przeciętnych polskich klientów. Odpowiedzią na potrzeby Polaków jest zatem rynek samochodów używanych, na przykład takie marki jak seat leon używane.
read more

Mały samochód to nie musi być problem! Wybieramy bagażnik

Samochód to swoboda, trzeba przyznać, kiedy mamy świadomość, że dotrzemy nim prawie w każde miejsce, gdzie tylko pragniemy. Nie musimy stresować się rozkładem pociągów i autobusów, nie jesteśmy zobligowani zdążyć na ostatni kurs, nie musimy się zastanawiać, czy w danym miesiącu dotrzemy do jakiegoś miejsca (na przykład, w zimę ciężko dotrzeć do niektórych miejscowości nadmorskich). Jednak auto to też wydatki i pozostałe zmartwienia. Jednocześnie, jeśli posiadamy małe auto zaczyna nam przeszkadzać jego mały bagażnik.
read more