Auto

Tłumienie pojazdu – dlaczego wskazane jest stosować dodatkowe materiały? Poradnik

Często się zdarza, że nie jesteśmy do końca zadowoleni z naszego auta, jednak nie możemy sobie pozwolić na jego zmianę. Niekiedy decydujemy się na udoskonalenie tych cech, które uznajemy za niewystarczające. Co zrobić, gdy nie pasuje nam szeroko pojęta akustyka czterokołowca? Postaram się zilustrować na czym polega wyciszenie auta.
read more

Rozrząd jako jeden z najistotniejszych elementów każdego auta – co koniecznie należy mieć na uwadze?

Dużo osób nie potrafi sobie współcześnie wyobrazić zwyczajnego życia bez własnego auta. Zdarza się, że samochód jest konieczny, aby szybko dojeżdżać do pracy bądź zawozić dzieci do szkoły. Posiadanie pojazdu upraszcza uniezależnienie się od komunikacji miejskiej, która niestety w dalszym ciągu nie pracuje idealnie i zostawia dużo do życzenia.
read more

Mały samochód to nie musi być problem! Wybieramy bagażnik

Auto to swoboda, trzeba przyznać, kiedy mamy świadomość, iż dotrzemy nim prawie wszędzie, gdzie tylko chcemy. Nie musimy niepokoić się rozkładem autobusów i pociągów, nie jesteśmy zmuszeni zdążyć na ostatni kurs, nie musimy główkować, czy w danym miesiącu dotrzemy do jakiegoś miejsca (na przykład, w zimę ciężko dojechać do wielu miejscowości nadmorskich). Jednakże samochód to również wydatki i pozostałe zmartwienia. Jednocześnie, jeśli mamy małe auto zaczyna nam przeszkadzać jego mały bagażnik.
read more

Jeżeli chcemy kupić używany samochód powinniśmy zwrócić uwagę na mnóstwo kwestii. Jakie to zagadnienia?

Auto to powód do radości i przedmiot zazdrości sąsiadów. Poza tym, że pełni rolę prywatnego transportu, pokazuje Twój charakter i temperament a także pozycję społeczną. Ceny nowych aut robią, że upragnione cztery kółka znajdują się daleko od wielu statystycznych polskich odbiorców.Pomocą na potrzeby Polaków jest zatem rynek aut używanych, na przykład takie marki jak seat leon używane.
read more