Auto

Jak wybrać właściwe akcesoria do samochodu?

Obecnie auto ma bardzo wielu ludzi, a tendencja ta ciągle się zwiększa. Już długi czas temu spostrzeżono dobre strony, jakie niesie za sobą użytkowanie własnego auta, z wygodą na czele. Takie rozpowszechnienie pojazdów skutkuje rzecz jasna dużym ruchem w miastach i sporym skażeniem środowiska.
read more

Którą bramę do garażu kupić? Jakie są typy? Które są najlepsze?

Zakup bramy do garażu wcale nie jest taki łatwy. Tradycyjne dwuskrzydłowe modele rozwierne odchodzą do historii, są coraz rzadziej montowane. Są niezbyt wygodne, ich otwieranie oraz zamykanie wymaga ręcznego obsługiwania każdego skrzydła z osobna. Oprócz tego, odmykanie skrzydeł tego typu bramy wymaga sporej ilości przestrzeni przed garażem. Tak więc jak mamy krótszy pojazd jest to problematyczne. Powinniśmy w związku z tym szukać innego rodzaju rozwiązań.
read more

Mały samochód to nie musi być problem! Wybieramy bagażnik

Samochód to swoboda, można powiedzieć, gdy mamy poczucie, że dotrzemy nim prawie w każde miejsce, gdzie tylko chcemy. Nie musimy stresować się rozkładem pociągów i autobusów, nie musimy zdążyć na ostatni kurs, nie musimy się zastanawiać, czy w danym miesiącu dotrzemy do konkretnego miejsca (na przykład, w zimę trudno dotrzeć do wielu miejscowości nadmorskich). Jednakże samochód to także wydatki i pozostałe zmartwienia. Jednocześnie, jeśli posiadamy małe auto zaczyna nam przeszkadzać jego mały bagażnik.
read more