Branża motoryzacyjna wprowadza do sprzedaży nowy produkt, mający zagwarantować nam komfort jazdy w trudnych warunkach zimowych

Co to takiego? Coś, co w bliskim czasie ma możliwość okazać się hitem i ma zająć miejsce do dnia dzisiejszego stosowanych łańcuchów na koła umożliwiających jazdę po ośnieżonych, czy też pokrytych warstwą lodu drogach.
read more

Co to takiego? Coś, co w bliskim czasie powinno okazać się hitem i ma zająć miejsce dotychczas użytkowanych łańcuchów na koła umożliwiających poruszanie się po ośnieżonych, czy też pokrytych warstwą lodu drogach.

samolot

Autor: Pam Broviak
Źródło: http://www.flickr.com
Co to będzie? Tym razem mamy możliwość przetestować opaski sniegowe zwane żartobliwie skarpetami. Są one wytworzone z materiału zapewniającego przyczepność na oblodzonej lub zaśnieżonej drodze i co niezwykle istotne, bywają niesamowicie łatwe w montażu. To ich duża zaleta i w tym względzie wyraźnie górują nad używanymi do tego czasu łańcuchami, a co najważniejsze, swoje zadanie wypełniają nie gorzej od nich. Takie opaski sniegowe umożliwiają jazdę zarówno po oblodzonej drodze jak i takiej, na której zalega zbyt duża warstwa śniegu. Z nimi żadne warunki drogowe nie będą trudne, a żadna droga nie będzie dla Ciebie niedostępna.

Jeśli opisywany wątek niesamowicie Ci pasuje, to aby uzyskać kolejne informacje na to zagadnienie, pójdź do oferty i wejdź tutaj.

Te antypoślizgowe opaski sniegowe już zdobyły ogromną rzeszę zwolenników. Auto wyposażone na czas zimy w takie opaski sniegowe doskonale daje sobie radę na każdej jednej drodze.

Zachwyca Cię tego typu problematyka? Jeśli tak, to zobacz propozycję pokrewnych tekstów, ponieważ one z pewnością także okażą się warte Twojej uwagi.

Należałoby poza tym koniecznie napomknąć, że zapewniają lepszy komfort prowadzenia pojazdu, a to dla wielu kierowców okazuje się rzeczą niesłychanie istotną.

Choć może niezbyt często u nas zimy okazują się takie śnieżne i srogie, powinno zaopatrzyć się w taki osprzęt.

Czasem parę dni intensywnych opadów starczy, by całkowicie sparaliżować ruch na drogach. Jeśli we właściwym czasie się zabezpieczysz, żadne warunki nie będą Ci trudne.