Chiptuning – czyli, kolejny felieton pochodzący z cyklu „z czym to coś się zjada?”

Zastanawiasz się, jak ulepszyć swoje auto? Zdaje Tobie się, że nie wykorzystujesz całego potencjału, jaki w sobie ma? Jeśli tak, to doskonale dobrałeś temat do odczytania! W naszym pisanym dzisiaj artykule opowiemy Tobie o najwspanialszym sposobie na tak zwane „podrasowanie”, autka, czyli dobrze znany mechanikom Chiptuning! Po raz pierwszy słyszysz to słowo? A więc przeczytaj nasz artykuł, by dowiedzieć się o nim jak najbardziej dużo!


Wspomniany w temacie i wstępie Chiptuning, a konkretniej: „Chip Tuning”, jest to najwspanialsze wyjście z sytuacji, gdy wydaje nam się, że posiadamy samochód – określmy go jako: „super łał” – ale jego silniczek jest słaby jak niemowlę oraz wlecze się z prędkością żółwika, który próbuje przebyć góreczkę za wzniesieniem.
read more

Rozmyślasz nad tym, jak ulepszyć swoje auto? Wydaje Tobie się, iż nie wykorzystujesz calutkiego jego potencjału? Jeżeli tak, to doskonale dobrałeś temat do przeczytania! Wewnątrz naszym pisanym dzisiaj artykule po opowiadamy Ci o najlepszym sposobie na tak zwane „podrasowanie”, autka, czyli wspaniale znany mechanikom Chiptuning! Pierwszy raz słyszysz to słówko? A więc odczytaj nasz artykuł, by po dowiadywać się o tym słowie jak najbardziej dużo!
Napomknięty wewnątrz temacie i wstępie Chiptuning, a konkretniej: „Chip Tuning”, jest to najlepsze wyjście z sytuacji, kiedy zdaje nam się, że mamy samochód – określmy go słowami: „super łał” – ale jego silniczek jest słaby jak niemowlę oraz wlecze się z prędkością żółwia, który próbuje przebyć wzniesienie za wzniesieniem.

samochodu

Autor: Rubbermaid Products
Źródło: http://www.flickr.com/photos/rubbermaid/2949398650/
Tego typu „wada” silnika, nie bywa spowodowana marką, czy też modelowi danego auteczka, tylko tak naprawdę jest „wadą”, którą to z pełną premedytacją przekazuje nam producent wraz z zakupem samochodziku. W rzeczywistości, każdy silniczek kryje w sobie ogromny potencjał, który zostaje „niwelowany” przez swojego wytwórcę. Dlaczego? Postaramy się na to odpowiedzieć.

Przeczytaj informacje i obejrzyj serwis (http://www.pitbike.pl/kategoria/159-dirt-bike), który zapewne Cię zaciekawi. Nie zwlekaj ani chwili! Wykonaj to już teraz! Z pewnością nie będziesz żałować.

Zaczynającą rzeczą, która powoduje wspomniane „osłabienie” mocy silniczka auta, jest to, iż wspomniany producent zostawia pewnego typu margines błędu, w razie gdyby eksploatacja autka była nieprawidłowa.

Drugi powód to to, iż wewnątrz Europie cena autka bywa uzależniona od mocy wspomnianego silnika, a także po trzecie – Tak nazywana „Strategia fabrycznych ograniczeń”, która to pozwala dokładnie na stopniowe zwiększanie parametrów silnika, bez zmian mechanicznych w silniku.