Ciuchy dla puszystych – czyli nie ma się czego wstydzić.

Wraz ze wzrostem gospodarczym w krajach Zachodu obywatelom rosną także brzuchy, jednym słowem tyjemy. Z tego powodu projektanci co rusz przedstawiają na pokazach mody kreacje odzieży w rozmiarze XXL!


W naszym kraju otyłość typu „amerykańskiego” raczej nam nie grozi, z tego powodu że nie należymy do najmocniej rozwiniętych krajów świata, ale nadwaga jest jednak powszechna pośród aż 10% Polaków.
read more

Wraz ze wzrostem gospodarczym w państwach Zachodu obywatelom rosną również brzuchy, mówiąc zwięźle tyjemy. Dlatego dyktatorzy modowi coraz częściej przedstawiają na pokazach mody ubrania odzieży w rozmiarze XXL!
W naszym państwie otyłość typu „amerykańskiego” raczej nikomu nie grozi, gdyż nie należymy do najmocniej rozwiniętych krajów świata, lecz otyłość jest pomimo tego powszechna wśród aż 12% Polaków.

opakowanie świątecznego prezentu

Autor: Pete
Źródło: http://www.flickr.com
Otyli nie mają łatwo szukając odpowiedniej odzieży, zdarza się, że muszą są kupić nie to, czego pragną, albo to co sobie upatrzyli lecz to, co na nich pasuje. O ile niektóre sklepy z ubraniami dla kobiet posiadają w klasycznej ofercie ubrania
w dużych rozmiarach, o tyle mężczyznom trudno jest odnaleźć ubrania we właściwym rozmiarze. Zazwyczaj jeżeli spodnie dopasowane są na długość, to są za wąskie w pasie lub nogawce.

By obejrzeć nowe niezwykle ciekawe detale związane z opracowanym tu tematem, na pewno przyda Ci się dobra strona www. Więc kliknij w podany link.

Jeśli koszula jest wygodna w kołnierzyku, to niestety rękawy są za wąskie. Wszystko to decyduje, iż grubsi faceci zwykle chodzą w dresowych spodniach i swetrach, chociaż tak naprawdę chcieliby wyglądać elegancko i szykownie.

Mimo, iż nadwaga jest ogromnym problemem zdrowotnym w głównej mierze i specjaliści zgodnie stwierdzają, że otyłość prowadzi do ciężkich chorób przykładowo układu krwionośnego, to zjawisko otyłości jest tak rozpowszechnione, że prawie w każdym mieście możemy zobaczyć butik z odzieżą dla puszystych. Pod tym względem jest dużo niż jeszcze niecałe 10 lat temu, gdy aby kupić koszulki (zobacz koszulki z nadrukiem własnym) 5xl (koszulki 5xl) trzeba było je zamówić u krawcowej, co było długotrwałym procesem i droższe niż kupowanie odzieży w salonach sieciowych marek. Dziś aby znaleźć sobie odpowiadający nam tshirt 4xl (obejrzyj) wystarczy, co najwyżej przejechać się samochodem do najbliższego salonu z taką odzieżą. Jeśli z jakiegoś powodu nie możemy pojechać, mamy możliwość zamówić ubrania dla puszystych przez Internet, nie wychodząc z domu.

W Internecie istnieje wiele witryn z odzieżą, w których t shirt 5 xl nie jest niezwykłym zjawiskiem, ale jest w tradycyjnej ofercie sklepu.
Kiedyś, całkiem nie tak dawno temu, odnalezienie koszulki, spodni lub kurtki w rozmiarze większym niż XXL było niecodziennym odkryciem. Dzisiaj, gdy duży procent społeczeństwa polskiego cierpi na nadwagę, powstają sklepy z ubraniami specjalnie dla ludzi noszących ubrania +XXXL.