ćwiczenia

Kim jest trener personalny, jakie ma wiedzę? Czy warto nim zostać, czy jest to proste?

Może i zawód trenera indywidualnego wydaje się obecnie wielu osobom dosyć dziwaczny, lecz staje się on coraz bardziej popularny. Coraz więcej osób więc ma w planach rozpocząć współpracę z trenerem albo samemu chce wykonywać taki zawód. Na czym polega taka praca i czy łatwo zostać takim specjalistą? Taki znawca jednorazowo współpracuje jedynie z jedną osobą naraz, bardzo angażuje się w jej rozwój, organizuje więc jej dietę, wymyśla ćwiczenia i sprawdza ich wykonywanie.
read more

Dobór dobrego przyrządu do ćwiczeń – zobacz na jakie aspekty zwrócić uwagę

Guma do treningów to lateksowa taśma, która służy jako bardzo wszechstronny sprzęt ćwiczebny, w celach rehabilitacyjnych, w ćwiczeniach ogólnorozwojowych, siłowych i fitnessie.
Guma do ćwiczeń produkowana jest w ośmiu kolorach. Każdy kolor oznacza różny opór, od najlżejszej beżowej, do najcięższej złotej.
read more

Regularne ćwiczenia w klubie fitness to fantastyczna rzecz!

Starajmy się ćwiczyć regularnie, ponieważ atrakcyjniejszy wygląd, ale również lepszy stan organizmu są bezcenne. Należy postarać się dążyć do tego by w żadnym przypadku nie uskarżać się na wygląd i jakość zdrowia. Musimy pamiętać, że akurat Polacy są taką nacją, która pewnie nie należy do najbardziej niezdrowych na świecie, ale mimo wszystko nie jest lekko.
read more