ćwiczenia

Najważniejsze zasady przy rozpoczynaniu przygody z siłownią, zalety obwodowego treningu

Siłownia staje się coraz częściej wykorzystywanym miejscem do poprawienia swojej kondycji fizycznej. Wiele osób chodzi tam przede wszystkim z powodu tego, aby utrzymywać mięśnie w odpowiedniej formie, stracić nieco kalorii i poprawić siłę. Lecz w pewnym momencie wiele z tych osób, szczególnie dotyczy do panów, chce w intensywniejszy sposób angażować się w treningi, a że siłownia w pierwszej kolejności się kojarzy z dużymi mięśniami, to i to jest głównym celem ćwiczących.
read more

Jakie wartości posiada regularne chodzenie na fitness

Fitness to w dzisiejszych czasach niezwykle popularna postać aktywności fizycznej, w szczególności wśród pań. Regularne uczęszczanie na fitness posiada bardzo multum zalet, a największą z nich jest ulepszenie stanu zdrowia i samopoczucia. Badania ukazują, iż fitness wartościowo wpływa na nasz układ oddechowy oraz krwionośny, do tego treningi zwiększają także nasza odporność, przez co rzadziej chorujemy. W trakcie ćwiczeń uwalniają się też endorfiny, hormony odpowiedzialne za uczucie rozradowania. Jak więc widać fitness posiada istotnie multum znakomitych zalet!
read more

Dobór dobrego przyrządu do ćwiczeń – zobacz na jakie aspekty zwrócić uwagę

Guma do treningów to lateksowa taśma, która służy jako bardzo wszechstronny sprzęt ćwiczebny, w celach rehabilitacyjnych, w treningach ogólnorozwojowych, siłowych i fitnessie.
Guma do ćwiczeń produkowana jest w ośmiu odcieniach. Każdy kolor symbolizuje różny opór, od najcieńszej beżowej, do najgrubszej złocistej.
read more