ćwiczenia

Regularne ćwiczenia w klubie fitness to fantastyczna rzecz!

Ćwiczmy regularnie, bo piękniejszy wygląd, ale także lepszy stan organizmu są bezcenne. Należy starać się dążyć do tego by w żadnym przypadku nie uskarżać się na aparycję oraz zdrowie. Musimy pamiętać, że właśnie Polacy są nacją, która może nie należy do najbardziej niezdrowych na świecie, lecz mimo wszystko nie jest kolorowo.
read more

Trening personalny – najbardziej modna odmiana pracy nad własnym ciałem i zdrowiem

Większość osób marzy o szczupłej sylwetce, szczególnie gdy na dworze zaczyna się robić coraz cieplej i powoli ściągamy zimową garderobę. Wtedy znakomicie widać, kto zrezygnował z systematycznych ćwiczeń i pozwolił sobie na popołudniowe zajadanie się w długie, mroźne wieczory. Aby odzyskać kondycję najlepiej jest wybrać trening indywidualny Poznań. Dlaczego? read more

Kim jest trener personalny, jakie ma wiedzę? Czy warto nim zostać, czy jest to proste?

Może i zawód trenera indywidualnego wydaje się obecnie wielu osobom dosyć osobliwy, ale staje się on coraz bardziej popularny. Coraz większa ilość osób więc ma plany, aby zacząć współpracę z trenerem albo samodzielnie ma w planach wykonywać taki zawód. Czym jest taka praca i czy możemy zostać takim trenerem? Tego rodzaju specjalista jednorazowo współpracuje tylko z jedną osobą naraz, bardzo angażuje się w jej rozwój, organizuje więc jej dietę, stwarza ćwiczenia i kontroluje ich wykonywanie.
read more