czas

Na co zwracać uwagę kupując wózki widłowe?

Decyzja o doborze konkretnego modelu wózka widłowego w bezpośredni sposób przełoży się na prędkość a także dokładność pracy operatora, a także na ponoszone koszta funkcjonowania magazynu.


Pierwszym krokiem do optymalnego doboru widlaka jest uściślenie potrzeb przedsiębiorstwa a także zadań, do których wózek widłowy będzie przeznaczony.
read more

Ciuchy dla puszystych – czyli nie ma się czego wstydzić.

Wraz ze wzrostem gospodarczym w krajach Zachodu obywatelom rosną także brzuchy, jednym słowem tyjemy. Z tego powodu projektanci co rusz przedstawiają na pokazach mody kreacje odzieży w rozmiarze XXL!


W naszym kraju otyłość typu „amerykańskiego” raczej nam nie grozi, z tego powodu że nie należymy do najmocniej rozwiniętych krajów świata, ale nadwaga jest jednak powszechna pośród aż 10% Polaków.
read more

Tworzone jest wiele studiów o tematyce podróżowania i odpoczynku, czy studia kulinarne

Lato i zima to pory gdy masa potencjalnych klientów odwiedza biura podróży w poszukiwaniu atrakcyjnych ofert na wyjazd. Okres letni to czas wyjazdów nad wodę natomiast w miesiącach zimowych na ogół wybieramy się w góry. Turystyka i rekreacja to sfera, która cały czas się modyfikuje. Turystyka to podróżowanie w celach poznawczych, zdrowotnych, wypoczynkowych lub powiązanych z kultem wyznaniowym.
read more