czas

Ciuchy dla puszystych – czyli nie ma się czego wstydzić.

Jednocześnie ze wzrostem gospodarczym w krajach Zachodu ludziom rosną także brzuchy, mówiąc zwięźle grubniemy. Z tego powodu projektanci coraz częściej przedstawiają na pokazach mody ubrania odzieży w rozmiarze XXL!


W naszym państwie tusza typu „amerykańskiego” raczej nikomu nie grozi, ponieważ nie należymy do najmocniej rozwiniętych krajów świata, ale otyłość jest jednakże powszechna wśród aż 15% Polaków.
read more

Jak wyszukać najbardziej fachową szkołę nauki jazdy? Na które kwestie zwracać uwagę? Co jest istotne?

Wybór najbardziej profesjonalnej szkoły jazdy to dosyć problematyczne zadanie. Okazuje się tak naprawdę, iż poziom szkolenia kursantów w Polsce nie jest zbyt wysoki, niektóre zaś dane odnoszące się do sposobu szkolenia i wiedzy kursantów są w sumie zatrważające. To niestety dostrzegalne jest następnie w statystykach policyjnych.
read more

Co potrzebne jest do cieszenia się niektórymi sportami wodnymi? Co powinno się robić?

Wiele osób uwielbia spędzać czas nad wodą oraz oddawać się różnorakim powiązanym z tym atrakcjom. Niektóre z nich nie potrzebują żadnego doświadczenia, jednakże w niektórych przypadkach niezbędny będzie nam kurs na sternika motorowodnego Poznań, jaki umożliwi nam wykonywanie wszelkich czynności i oddawanie się lubianym zajęciom bez wsparcia uprawionych do tego ludzi. Aby uzyskać patent sternika motorowodnego, wymagane jest zdobycie właściwych umiejętności i przyswojenie sobie wiedzy potrzebnej do tego, byśmy na wodzie zagwarantowali bezpieczeństwo sobie i innym osobom.
read more