dieta

Trenujemy do triathlonu

W dzisiejszych czasach mamy modę na ćwiczenie. Ludzie dla zdrowia starają się ćwiczyć. Jednak są również ludzie, którzy raczej nie są amatorami, a stawiają na prawdziwy wycisk. Wybierają wtedy triathlon Warszawa to świetne miejsce na start w tego typu imprezie. Imprezy triathlonowe są organizowane w wielu miastach Polski. Powinniśmy z pewnym wyprzedzeniem się na nie zapisać. Ale owe zapisanie się na triathlon to nie wszystko. Bez względu na, to gdzie chcemy wziąć udział w triathlonie na początek musimy się porządnie przygotować.
read more

Jak odchudzić się? Kilka najistotniejszych kwestii.

W jakimś momencie każda kobieta zaczyna rozumieć, że chciałaby zmian. Patrzy wtedy w lustro i widzi swoje niedoskonałości. To je przede wszystkim pragnie zmienić lub zniwelować. Kobiety zwykle bardzo surowo oceniają swoją sylwetkę i jest ona podstawową rzeczą, jaką zamierzają naprawić. Długo zastanawiają się o tym, jak schudnąć, biją się z myślami, żeby ostatecznie wybrać na perfekcyjną sposobność na odchudzanie.
read more

Dobry trening uwzględni również aktualny stan naszych mięśni

Dobry plan treningowy to taki, który względni nie tylko aktualny stan naszych mięśni, ale także odpowiednio określi naszą dietę. Często młodzi ludzie, przede wszystkim rozpoczynający swoją przygodę na siłowni, nie wiedzą nic o tym, jak poprawnie wykonywać ćwiczenia, jak układać zestawy ćwicząc konkretne mięśnie, nie wspominając już o zaplanowanej diecie. Niekiedy spotkać można osoby, którzy nie mają pojęcia o tym, co to jest białko, po co i w jakich okolicznościach warto przyjmować węglowodany, nie mają pojęcia nic na temat tego, jak technicznie dobrze wykonywać ćwiczenia.
read more