Fotelik do samochodu Graco – miła podróż dziecka

Po polskich drogach w dzisiejszych czasach jeździ miliony aut. Wożąc malucha wozem każdy rodzic powinien mieć pewność co do zapewnienie bezpieczeństwa swemu dziecku. Temu właśnie są przeznaczone foteliki samochodowe.
read more

Po polskich drogach aktualnie jeździ wiele samochodów. Przewożąc malucha samochodem każdy rodzic ma powinność być odpowiedzialny co do zapewnienie bezpieczeństwa swojemu maluchowi. Temu właśnie przydają się foteliki samochodowe.

Fotelik samochodowy

Autor: Jim Champion
Źródło: http://www.flickr.com
Dużą dozą wiadomości w poprawianiu sposobu podróżowania wszystkich dzieci oraz unikalnymi rozwiązaniami może pochwalić się firma Graco. Ostatnio w ofercie rynkowej zjawiła się innowacyjna kolekcja fotelików w zakresie wagi 9-36kg, której najbardziej praktyczną opcję stanowi stanowi Fotelik Graco Nautilus 8J95 Pece 9-36Kg.

Chroniący przed niebezpieczeństwem, zapinany pas bezpieczeństwa wraz z napinaczem daje gwarancję maksymalnej pewności co dorównowagi w trakcie jazdy. W opcjach dodatkowych naszego fotelika znajdziemy wielopoziomową regulację oparcia a oprócz tego podstawkę na kubek z ulubionym napojem. Patrząc na przykład funkcjonalności oraz praktyczności, jakim jest Maxi Cosi Rodi Ap Air Protect Modern Black15-36Kg należy z pełnym przekonaniem stwierdzić, że przedsiębiorstwo szerokości sprzętu uznawana jest za standard w tym segmencie cenowym. Lekki oraz niezwykle łatwy w stosowaniu przez opiekunów, a co ważne wygodny dla dzieci, taki jest właśnie Rodi Ap. Fotelik Cybex Solution X2-Fix Czarny/Ciemnoszary 15-36 Kg (porównaj ceny), jest modelem, który posiada wyjątkowy odchylany zagłówek, który zapobiega niekorzystnemu opadaniu głowy dziecka. Ponadto posiada system LSP, chroniący przed siłą uderzenia podczas kolizji. Specjalna konstrukcja daje o wiele większą wygodę w trakcie ,gdy dziecko śpi oraz powiększa jego bezpieczeństwo, co sprawia, że zmierzamy bez niepotrzebnego lęku prosto do celu. Dodatkowo fotelik wyposażony został w jedenastostopniową regulację zagłówka oraz ochronę przed bocznymi uderzeniami, co sprawi Twoje dziecko jest bezpieczniejsze niż kiedykolwiek.