Giełda samochodów naruszonymi – kto oraz jak może wystawić auto na tego typu licytacji?

Wbrew pozorom giełdy związane wraz z nowymi, jak i uszkodzonymi pojazdami, nie są tylko dla ich kupców, którzy chcą nabyć jakiś konkretny pojazd albo tylko jego części, czy nawet i pozostałości z tego co z niego zostało, aby móc zastosować ich w jedynie wiadomym przez danego nabywcę celu.
read more

Wbrew wszelkim pozorom giełdy związane z nowymi, jak i uszkodzonymi pojazdami, nie są przeznaczone wyłącznie dla ich kupców, którzy to pragną nabyć jakiś pojazd lub tylko jego części, cz też nawet i pozostałości z tego co z niego zostało, aby móc zastosować ich w wiadomym tylko poprzez danego nabywcę celu.

ochrona

Autor: Volvo
podzespoły

Autor: JOHN LLOYD
Źródło: http://www.flickr.com

Rzeczywistość jest taka, że takiego rodzaju giełda jest doskonałym rozwiązaniem, kiedy my sami posiadamy jakiegoś typu pojazd, z którego wiemy, że już nic nie będzie lub mamy świadomość, iż pewne jego elementy mogąmaja możliwość przydać się jakiejś innej osobie.
Giełda z samochodami, a szczególnie ciekawiąca nas dzisiaj giełda samochodów uszkodzonych, to idealne wyjście dla obu stron – dla kupca oraz dla sprzedającego wspomniany pojazd. Kiedyś by móc uczestniczyć w takiego typu giełdzie, należało pojechać w odpowiednie miejsce i to w odpowiednim czasie – potem istniała szansa, iż nasz pojazd się sprzeda, chociaż nie za każdym razem tak się działo, przez co nie dość, iż traciliśmy na transporcie wspomnianego pojazdu, ale i traciliśmy nasz czas. W naszych obecnych czasach zaś istnieje o wiele prostszy sposób na przekazanie naszego własnego pojazdu „pod młotek” licytacyjny.

Nim wyłączysz ten komputer, przeanalizuj jeszcze jedną wiadomość, ponieważ naprawdę zalecam te informacje (http://www.gochrome.pl/kontakt/), dlatego że posiada ono niezwykle cenne dane.

W sieci internetowej odnajdziemy pełno stron, które zawierają oferty giełdowe samochodów uszkodzonych – starczy, że zarejestrujemy się na stronie takiego rodzaju giełdy i wprowadzimy nasz pojazd „w obieg”, czyli dokładnie umieścimy na liście aukcji.

Dzięki temu w ogóle nie musimy nigdzie jeździć wraz z swoim pojazdem – to kupujący go zabierze (chyba że dogadacie się inaczej) oraz przekaże tobie pieniądze w ustalony sposób (do ręki lub przelewem na konto bankowe).