Idealne dla fanów pojazdów

Od jakiegoś czasu jest równouprawnienie. Jest ono związane również z motoryzacją. Nie żeby wcześniej kobiety nie były zainteresowane tą dziedziną życia, ale mimo wszystko to mężczyźni wiedli w niej prym. Dziś wiele się zmieniło i panie również wiedzą wiele o motoryzacji. Widzą, jaki dobrać olej, co zrobić, kiedy zaczyna stukać w samochodzie, umieją zmienić koło. Nie chcą pomocy przy małych usterkach.
read more

Od niedawna jest równouprawnienie. Jest ono związane również z motoryzacją. Nie żeby wcześniej kobiety nie interesowały się tą dziedziną życia, ale mimo wszystko to panowie wiedli w niej prym. W dzisiejszych czasach sporo się zmieniło i panie również wiedzą wiele o motoryzacji. Kobiety potrafią olej wybrać, co zrobić, gdy dzieje się coś w aucie, potrafią wymienić oponę. Nie chcą pomocy przy byle pierdółce.

Ford Tourneo Courier

Autor: Nacho
Źródło: http://www.flickr.com
Jednak motoryzacja nie jest domeną każdej kobiety i o ile kobiety nie zawsze są zobowiązane do tego, by wszystko wiedzieć, o tyle panowie uważają, że oni muszą wiedzieć więcej niż dużo. Wizyta w warsztacie to dla nich ostateczność, bo oni oczywiście wiedzą, co trzeba zrobić. Dodatkowo, są bardzo pomysłowi, jeżeli mowa o autach i to, co da się zrobić by auto pojechało jeszcze kilka kilometrów. Panie nie mają problemu z wezwaniem pomocy drogowej czy z zapytaniem o drogę, panowie miewają z tym kłopot. Ale w suma summarum są w stanie zrozumieć, że bezpieczeństwo jest ważniejsze niż ich nadmuchane ego i jeśli już naprawdę wiedzą, że sami nie dadzą rady, to jadą do mechanika, który posiada wszystkie produkty, narzędzia, dzięki którym naprawi samochód (takie jak: ).

samochody na parkingu

Autor: Nacho
Źródło: http://www.flickr.com

Wziąć samochód z salonu czy…

Często mamy dylemat, które auto wybrać, czy to po kimś nie będzie za słabe na nasze rodzime trasy? Myślimy również o tym, czy kupić motocykl, czy może jednak sobie darować? Jeżeli mowa o motoryzacji to bardzo często kręci się wszystko wokół kwestii, znacznie tu sklep.oemtuning.pl: czy kupić czy nie. Nieistotne czy mowa o częściach do auta, czy zupełnie nowy pojazd, najważniejsza kwestia jest taka, czy dalej przejrzyj naszą propozycję oemtuning.pl warto kupować czy nie. Motoryzacja to branża, na której zna się prawie każdy Polak, podobnie jak każdy Polak jest osobą, która zna się na chorobach. Jednak ludzie są rzeczywiście niesamowici i są w stanie bardziej eksperymentować na własnym zdrowiu niż na własnym samochodzie. Tu również napisano na temat: .

Szczególnie, kiedy samochód jest z salonu i właściciel boi się stracić gwarancję. Motoryzacyjne aspekty funkcjonowania każdego zmotoryzowanego osobnika zajmują nawet 20% z każdego dnia. A jeśli auto jest również sposobem dojazdu do miejsca pracy to nawet czterdzieści procent z dnia. Kierowcy sprawdzają czy jest odpowiedni poziom oleju, bywają na stacjach benzynowych, czyszczą samochód, to wszystko zajmuje kilka godzin dziennie, nie mówiąc o tym ile człowiek musi stać w korkach.