Jak przychodzi okres letni zostawiamy w szafie ubrania na zimę i szukamy idealnej kreacji na ciepłe dni

Lato to miły czas na relaks i wypoczynek. Kiedy pogoda sprzyja chętnie spędzamy czas na dworze: grillujemy, spacerujemy a także uprawiamy sporty. Jeśli pragniemy być aktywni powinniśmy ubrać się tak, ażeby było modnie i wygodnie.
read more

Lato to wspaniały czas na relaks oraz wypoczynek. Jak pogoda jest sprzyjająca chętnie spędzamy czas na dworze: grillujemy, spacerujemy a także uprawiamy sporty. Jak planujemy być aktywni korzystnie ubrać się tak, żeby było modnie i komfortowo.

koszulka do biegania

Autor: Adidas
Źródło: Adidas

Kobiety mogą nosić szorty mini cross 110 spodnie letnie w różnych wariantach. Dobrze sprawdzą się tak zwane spodnie rurki w jasnych odcieniach. Można także nosić cygaretki, dłuższe białe spodnie lniane oraz rybaczki w różnorodnych wariantach. Jak chodzi o buty to wszystko zależy od okazji. Na grilla czy krótki spacer z powodzeniem można założyć klapki czy sandały. Jak mamy w planach aktywność lepiej wybrać trampki, tenisówki lub bawełniane baleriny. Jeżeli chodzi o letnie bluzki to wybór jest rzeczywiście duży.

Na bardziej znaczne upały poleca się skąpe koszulki na dość cienkich ramiączkach. Na działkę spokojnie jesteśmy w stanie założyć koszulkę z odsłoniętymi plecami. Kiedy temperatura jest normalna nosimy koszulki z krótkim rękawem – sprawdź np., dość wykwintne bluzki wiskozowe typu kimono albo romantyczne bluzki bez rękawów ozdobione koronką. A co dla facetów? W tej sprawie jest zdecydowanie łatwiej coś dobrać, a to z tego powodu, że moda męska jest mniej wymagająca. Co prawda, często możemy spotkać bardzo modnych mężczyzn, jednak jak ktoś o tym nie myśli, to nie ma tego rodzaju kłopotów.

koszulka na rower

Autor: Chris Hunkeler
Źródło: http://www.flickr.com

Przeciętny mężczyzna, gdy przychodzi lato wybiera zestaw nieskomplikowany i przewiewny. Najważniejsza jest koszulka, musi być z delikatnego i przewiewnego materiału. Najlepiej jak jest w jasnych odcieniach, ponieważ np. w czarnej być może nam zbyt ciepło. Właściwym pomysłem są koszulki sportowe z nadrukiem. Wielu mężczyzn interesuje się futbolem i ma swoje wybrane zespoły piłkarskie,, ale również w innych dyscyplinach sportu. Tego rodzaju koszulki są bardzo łatwo dostępne. Niektórzy dobierają też spodenki, lecz to akurat rzadziej spotykany widok. Tak więc miejmy na uwadze, że na lato korzystnie dobrać lekkie oraz przewiewne zestawy ubrań, odnosi się to jednocześnie do kobiet, jak i panów. To sprawi, że nie będziemy zbyt narzekać, że bardzo upalnie i się pocimy. Wiadomo, że jak przyjdą upały, to nie da się uniknąć zbyt dużego przegrzania organizmu, ale z pomocą przewiewnej odzieży na pewno zmniejszymy dyskomfort.