Jakie auto jest najlepsze do jazdy po mieście? Nim zdecydujesz zobacz co radzimy

Nieustannie wzrasta ilość samochodów – a trasy samochodowe nadal potrafią dać nam sporo powodów do uskarżania się. I właśnie dlatego bardzo często tracimy bardzo dużo czasu na jazdę samochodem, stanie w korkach, etc. Cóż, prawda jest taka, że to wszystko sprawia, iż jazda samochodem jest coraz trudniejsza, bardziej irytująca, powodująca stresy.
read more

Ciągle rośnie liczba aut – a trasy samochodowe nadal dają nam dużo powodów do uskarżania się. I z tej przyczyny w wielu przypadkach tracimy bardzo dużo jakże cennego czasu na jazdę samochodem, korki, itp. Cóż, fakty są takie, że to wszystko powoduje, iż jazda samochodem jest coraz cięższa, bardziej denerwująca, powodująca stresy.

A jeszcze oprócz tego, najzwyczajniej wydajemy więcej pieniędzy na paliwo. I nie chodzi tutaj nawet o to, że dzisiaj najpowszechniejszym elementem walki o budżet kraju jest podwyższenie akcyzy. Również rozchodzi się w tym momencie o to, iż przecież generalnie samochód (kup uszczelniacz do opon) więcej spala. Trzeba w jakiś sposób z tym walczyć.

samochód osobowy

Autor: Jalil Arfaoui
Źródło: http://www.flickr.com

Warto walczyć o dużo tańszą jazdę, a jeszcze na dodatek o o to by nigdy nie narzekać na brak komfortu jazdy. Nie sugeruję, że po nawet bardzo rzetelnej lekturze artykułu będziesz miał okazję w diametralny sposób odmienić swoją jazdę, ale niewątpliwie całkiem sporo masz okazję się dowiedzieć. A szczególnie pragnę napisać tutaj o tym, aby bardziej chętnie sięgać po mniejsze autka. To nie USA! Czyli akurat na Starym Kontynencie małe, miejskie samochody, mają rację bytu. Zresztą, w skutek kryzysu, podwyżek cen paliw oraz promocji ekologii, również w Stanach Zjednoczonych chętniej wybierają małe auta. Mniejsze nie znaczy słabsze i przeważnie jest tam dobre lepsze nagłośnienie samochodu czy wyposażenie.

Gdy jakiś czas temu musiałem się zdecydować na przynajmniej kilkutygodniowy wynajem samochodów, naturalnie wypożyczyłem nieduże auta, które zaproponowała wypożyczalnia auto 24. Głównie z tej przyczyny, że są tańsze w eksploatacji. Czy ciągłe narzekanie na wzrosty cen benzyny ma jakiś sens? Raczej nie. I z tej przyczyny warto porozglądać się za możliwościami, dzięki to którym mamy okazję nieco zaoszczędzić, to chyba jasne. W wielu przypadkach to jest tak, iż mamy bardzo duże kłopoty z zaparkowaniem. To coś zrozumiałego: kto ich nie ma?

Nie chodzi tutaj o kiepskie umiejętności – tylko większe auto (myjnia – auto myjnia bydgoszcz) ciężej zaparkować. Może statystyczny mężczyzna nie ma z tym większych kłopotów, ale nierzadko są osoby, w wielu przypadkach kobiety, które generalnie powinny rozejrzeć się odrobinę za małymi samochodami. A więc: jeżeli poszukujesz samochodu idealnego do miasta, szczególnie pragnę polecić to by sporo chętniej brać w rachubę te mniejsze auta. Pewnie będziesz zadowolony, chociaż oczywiście raczej mamy różne upodobania.