kierowcy

Idealne dla fanów pojazdów

Od niedawna jest równouprawnienie. Jest to związane również z motoryzacją. Nie żeby wcześniej kobiety nie były zainteresowane tą dziedziną życia, ale mimo wszystko to mężczyźni mieli w niej prym. W dzisiejszych czasach wiele się pozmieniało i panie też wiedzą wiele o motoryzacji. Widzą, jaki dobrać olej, co zrobić, kiedy zaczyna stukać w samochodzie, umieją wymienić oponę. Nie potrzebują pomocy przy byle pierdółce.
read more

Gdzie kupić elementy do samochodów?

Gołym okiem widać, że auta to masowy środek transportu. Ma go prawie każdy, a niekiedy na pojedynczą rodzinę przypada ich nawet kilka. Nic w tym dziwnego, dlatego, że jest to niezwykle komfortowa forma przemieszczania się po mieście czy między innymi obszarami kraju, a nawet kontynentu.
read more

Samochód – warto wiedzieć, jak on działa

Wszyscy mamy świadomość, jak mocno upraszcza nam życie posiadanie samochodu. Pozwala się znacznie łatwiej przemieszczać, o wiele szybciej docierać do różnych ważnych dla nas celów, owocniej realizować wszystkie zadania. Jednakże auto to nie tylko pomoc, ale także obowiązek. Po pierwsze poruszając się nim, przymusowo powinniśmy dbać o swą technikę jazdy. W końcu to nie przelewki, jeśli się co do tego zaniedbamy, skutki mogą być fatalne.
read more

Co jest odpowiedniejsze? Pielęgnacja samochodu samodzielnie czy w myjni?

Każdy kierowca jest na to skazany, chociaż jedni to preferują, inni zdecydowanie mniej. Nie, to nie jest temat o prowadzeniu samochodu, ani tym bardziej o naprawianiu. Temat będzie dotyczył mycia samochodu. Większość z nas nie trudzi się takim zagadnieniem, gdyż szeroka oferta myjni, coraz większa konkurencyjność i korzystniejsze ceny nie zachęcają, by robić to samemu. Jednakowoż są zmotoryzowani, którzy preferują sami zadbać o własny samochód. Lubią w weekend zrobić przegląd, dopompować koła, wyczyścić deskę rozdzielczą czy umyć szyby. Też jesteś taką osobą?
read more