korozja

Jakiego rodzaju czynniki wpływają na właściwości oleju hydraulicznego? O jakich należy wiedzieć?

W nowoczesnych maszynach i ciągnikach rolniczych, w jakich wykorzystywany jest sterowany hydrauliczny napęd najbardziej znanymi generatorami ciśnienia są wielotłoczkowe pompy, osiowe a także zębate. W większości maszyn i urządzeń producent definiuje najmniejsze parametry cieczy roboczej, którą możemy stosować. W ciężkich warunkach pracy maszyn rolniczych stosowanie cieczy, jaka odpowiada minimum kryterium może zabezpieczyć w pełni prawidłowej eksploatacji.
read more

Car detailing Wrocław ma na swoim obszarze

Ciągle powinniśmy dbać o nasz pojazd
Pojazd narażony będzie na oddziaływanie różnorakich czynników atmosferycznych, do tego może być co jakiś czas porysowany na parkingu. Dlatego tak ważne okazuje się być to, żeby jak najlepiej o niego zadbać, bo w innym razie ma możliwość pojawić się niechciana rdza oraz nie będziemy mogli już zbyt długo nim poruszać się. Na szczęście możemy skorzystać z wielu warsztatów, które trudnią się odnawianiem zniszczeń, a to znaczy, że dłużej będziemy mieli możliwość się radować naszym pojazdem.
read more

Jak chronić auto przed rdzą? O jakich kwestiach w szczególności powinniśmy pamiętać?

Rdza jest faktycznie sporym problemem dla każdego właściciela pojazdu, lecz nie atakuje tylko nadwozia starych samochodów, ale wielu zupełnie nowych. W niektórych modelach pierwsze ogniska korozji pojawiają się już po dwóch latach. Takie dość skrajne przypadki są spowodowane wadliwym zabezpieczeniem samochodu, czyli korzystania z nieskutecznych zabezpieczeń lub za bardzo małą ich ilością. To jednakże nie wszystko.
read more