Który rodzaj roweru popularnej korporacji z Bawarii może kosztować aż 15000 zł?

Jedną z najpopularniejszych legend przemysłu motoryzacyjnego jest firma, która już od przeszło 100 lat wytwarza różnego typu samochody, skutery i znane na kompletnym świecie silniki, które znajdowały wykorzystanie także w przemyśle lotniczym.
read more

Jedną z najpopularniejszych legend przemysłu motoryzacyjnego jest firma, która już od ponad 100 lat wytwarza różnego typu auta, motocykle oraz popularne na całym świecie silniki, które były wykorzystywane także w lotnictwie.

Znalazło to nawet odzwierciedlenie w logo tej firmy. Jest nim biało-niebieska (czyli w barwach Bawarii) szachownica w postaci kręgu utworzonego przez śmigło.
samochód

Autor: Marcin Chady
Źródło: http://www.flickr.com

Obecnie spółka funkcjonuje w wielu różnych obszarach motoryzacji. Produkuje pojazdy osobowe i terenowe. Motory tej firmy już od 1967 r. są wytwarzane wyłącznie w fabryce w Berlinie. Od kilkudziesięciu lat słyną ze swej najlepszej jakości i z silników typu bokser, czyli w układzie przeciwległym seria R), ale wytwarza także motory w układzie rzędowym (do sześciu cylindrów, seria K) oraz dosyć małe silniki jednocylindrowe (seria G i F). Koncern posiada również siostrzaną firmę o nazwie BMW M, która odpowiada za produkcję pojazdów o nieco lepszych osiągach. Są one także nieco lepiej zaopatrzone i dostosowane do bardzo restrykcyjnych wymagań niezwykle bogatych nabywców. Firma posiada również odmienne popularne marki, w tym znane brytyjskie luksusowe limuzyny.
drzwi samochodowe

Autor: charlie vinz
Źródło: http://www.flickr.com
Ciekawostką dla niektórych osób mógłby być fakt, że firma BMW od 1950 roku robi także rowery.

Jeżeli zainteresował Cię opisywany artykuł, szybko sprawdź ponadto ten link! To świetna oferta i tutaj znajdziesz szczegółowe informacje.

Obecnie jednym ze sztandarowych modeli tego typu pojazdów jest kosztujący około 15 tys. złotych elektryczny rower o mocy 250 W. Teraz spółka funkcjonuje na terenie całego świata i posiada niezwykle rozwiniętą sieć dealerską. Proponowane przez BMW pojazdy cieszą się nie malejącą renomą wśród wszystkich klientów.

Jest to potwierdzone faktem, że samochody tej marki są bardzo często wykorzystywane przez różnego rodzaju służby specjalistyczne.

Kliknij ten link a znajdziesz wskazówki ze strony (https://www.marexopony.pl/o-nas) stworzone dla osób zaintrygowanych nakreślanym w tym artykule zagadnieniem.

Są to naturalnie stosownie zmodyfikowane pojazdy, które mogłyby posiadać m.in. przeciwpancerne szyby.