Militaria online – obszerna propozycja replik asg

Air soft gun to replika broni, której rozmiar definiuje się w skali 1:1, tymczasem amunicją są kulki plastikowe o rozmiarze 6mm. Ważną kwestią z perspektywy widzenia prawa w Polsce jest fakt, że repliki ASG nie są środkiem bojowym w myśl ustawy z dnia 21 maja 1990r.
read more

Air soft gun to replika broni, której wymiar definiuje się w skali 1:1, natomiast amunicją są kulki z plastiku o wielkości 6mm. Ważną kwestią z perspektywy widzenia prawa w Polsce jest fakt, że repliki ASG nie są bronią zgodnie z myślą regulacji z dnia 21 maja 1990r.

Karabin ASG DS4 Carabine Discoveryline 15256

Autor: Discoveryline
Źródło: http://cqb.pl
Repliki ASG to urządzenia, służące do wyeliminowania z rozgrywek konkurentów. W swoim funkcjonowaniu repliki ASG używają sprężony gaz do napędzania plastikowych amunicji. W tym aspekcie możemy przyrównać je do wiatrówek. W odróżnieniu do nich posiadają mniejszą energię wystrzału, by zniwelować w całkowitym stopniu ryzyko utraty zdrowia.

Jaką replikę ASG kupić?

Posiadają one trzy rodzaje zasilania – sprężynową, elektryczną i gazową. Broń ASG sprężynowa jest najłatwiejsza w obsłudze oraz najtańsza. Niestety jej słabym punktem jednak jest przymus ponownego przeładowania po każdym wykonanym wystrzale.

Jeśli poszukujesz równie ciekawych informacji na to zagadnienie, odnajdziesz je na pewno pod tym odsyłaczem (http://www.e-militaria.pl/spodnie-511-135), więc nie zwlekaj tylko kliknij tutaj.

Na rynku repliki ASG są oferowane w ogromnym wyborze począwszy od pistoletów przez pistolety maszynowe a kończąc na karabinach maszynowych.

W replikach gazowych wyrzut realizuje zamknięty w pojemniku sprężony gaz. Naciśnięcie spustu skutkuje tymczasowym otwarciem zaworu i wypuszczeniem gazu, który napędza amunicję. Dzięki wymienionemu działaniu broń ta ma opcję wystrzału jak automat. Dobrą cechą broni gazowej jest to, że daje pełen realizm w kwestii oddawanego odgłosu podczas strzału oraz wydobywanego się gazu.

Ostatnim wariantem repliki ASG jest broń elektryczna. W swym funkcjonowaniu przypomina broń sprężynową, za wyjątkiem, że ruch sprężyny zastępuje mechanizm napędzany akumulatorami.

Repliki ASG to odskocznia dla wartościowszej broni używanej w paintballu. Ceny replik szacują się od 100 złotych, aż do 3 tysięcy. Wygląd ich jest wyjątkowo wierny, a rozpiętość strzału waha się od 20 do 100 metrów.

Odwiedzając sklep militarny online można znaleźć obszerną propozycję broni ASG. Asortyment kształtuje się od pistoletów poprzez karabinki, karabinki szturmowe, po broń – odwiedź ten sklep – snajperską.
W air soft bawić się mogą wszyscy, a zakup ubioru militarnego oraz dodatkowego sprzętu wytworzy niepowtarzalny klimat i wiele szczęścia.