Militaria online – obszerna propozycja replik asg

Air soft gun to replika broni, której wymiar przedstawia się w skali 1:1, tymczasem nabojami są kulki z plastiku o rozmiarze 6mm. Ważną rzeczą z punktu widzenia prawa w Polsce jest argument, że repliki ASG nie są bronią zgodnie z myślą regulacji z dnia 21 maja 1990r.
read more

Air soft gun to replika broni, której wymiar definiuje się w skali 1:1, natomiast amunicją są kulki z plastiku o wielkości 6mm. Ważną kwestią z perspektywy widzenia prawa w Polsce jest fakt, że repliki ASG nie są bronią zgodnie z myślą regulacji z dnia 21 maja 1990r.

Karabin ASG DS4 Carabine Discoveryline 15256

Autor: Discoveryline
Źródło: http://cqb.pl
Repliki ASG to urządzenia, służące do wyeliminowania z rozgrywek konkurentów. W swoim funkcjonowaniu repliki ASG używają sprężony gaz do napędzania plastikowych amunicji. W tym aspekcie możemy przyrównać je do wiatrówek. W odróżnieniu do nich posiadają mniejszą energię wystrzału, by zniwelować w całkowitym stopniu ryzyko utraty zdrowia.

Jaką replikę ASG kupić?

Posiadają one trzy rodzaje zasilania – sprężynową, elektryczną i gazową. Broń ASG sprężynowa jest najłatwiejsza w obsłudze oraz najtańsza. Niestety jej słabym punktem jednak jest przymus ponownego przeładowania po każdym wykonanym wystrzale. Na rynku repliki sklep asg gdańsk – pełna analiza – są oferowane w ogromnym wyborze począwszy od pistoletów przez pistolety maszynowe a kończąc na karabinach maszynowych.

W replikach gazowych wyrzut realizuje zamknięty w pojemniku sprężony gaz. Naciśnięcie spustu skutkuje tymczasowym otwarciem zaworu i wypuszczeniem gazu, który napędza amunicję. Dzięki wymienionemu działaniu broń ta ma opcję wystrzału jak automat. Dobrą cechą broni gazowej jest to, że daje pełen realizm w kwestii oddawanego odgłosu podczas strzału oraz wydobywanego się gazu.

Ostatnim wariantem repliki ASG jest broń elektryczna. W swym funkcjonowaniu przypomina broń sprężynową, za wyjątkiem, że ruch sprężyny zastępuje mechanizm napędzany akumulatorami.

Repliki ASG to odskocznia dla wartościowszej broni używanej w paintballu. Ceny replik szacują się od 100 złotych, aż do 3 tysięcy. Wygląd ich jest wyjątkowo wierny, a rozpiętość strzału waha się od 20 do 100 metrów.

Odwiedzając sklep militarny online można znaleźć obszerną propozycję broni ASG. Asortyment kształtuje się od pistoletów poprzez karabinki, karabinki szturmowe, po broń – odwiedź ten sklep – snajperską.
W air soft bawić się mogą wszyscy, a zakup ubioru militarnego oraz dodatkowego sprzętu wytworzy niepowtarzalny klimat i wiele szczęścia.