Najogromniejsi fabrykanci stabilnych i odpornych opon – Nokian, Bridgestone oraz Matador

Branża opon samochodowych i motocyklowych jest naprawdę rozległa i cały czas się powiększa, na rynku pojawiają się aktualnie coraz to nowsze firmy, jakie zajmują się wytwórczością oraz sprzedażą opon na szeroką skalę. Niektóre z tych firm są mniej znane, za to inne są poważane wręcz na całym świecie oraz cieszą się powszechną renomą i wybornymi rekomendacjami.
read more

Branża opon samochodowych oraz motocyklowych jest istotnie przestronna i bezustannie się powiększa, na rynku pojawiają się obecnie coraz to nowsze firmy, które zajmują się wytwórczością oraz sprzedażą opon na dużą skalę. Niektóre z tych firm są mniej znane, z kolei inne są poważane wręcz na całym świecie oraz cieszą się światową renomą i świetnymi rekomendacjami.

opony samochodowe

Autor: EveryCarListed P
Źródło: http://www.flickr.com
Możemy wyróżnić dużo globalnych koncernów opon, aktualnie zwrócimy uwagę na niektóre z nich. Pierwszą jest firma (esoil.pl/o-firmie) Continental, która mieści się na terenie Słowenii. Istnieje ona istotnie długi czas i ma wieloletnią tradycję, proponuje różnorodne typy opon, takie jak choćby opony matador, które poczęto sporządzać w roku 1925, jeszcze na terenie dawnej Czechosłowacji. Opony matador są zachwycające pod przeróżnymi względami, są niesłychanie trwałe, odporne i niesłychanie wydajne, bez wątpliwości każdy kierowca z zapałem w nie zainwestuje.

Następną wartościową i niesłychanie znaną firmą, jaka produkuje opony jest firma Bridgestone. Opony Bridgestone są wyrabiane na wszechstronną skalę, firma posiada ogromny asortyment opon, pośród jakich możemy wyróżnić wiele marek opon i pomniejszych firm, które należą do tego koncernu. Jednym z nich są opony nokian – , które na rynku znajdują się od 1988 roku. Firma ma więc wieloletnie doświadczenie w swojej branży i nie można odmówić jej fenomenalnej niezmienności oraz solidności proponowanych produktów.

Opony

Autor: www.sxc.hu
Źródło: www.sxc.hu
Co ciekawe Nokian jako jedna z pierwszych firm zaczęła produkować opony zimowe, co bezsprzecznie stało się niezwykle ogromnym przełomem. Jako doświadczony i uważny kierowca, dla którego ogromnie ważne jest bezpieczeństwo na drodze, zapewne dbasz o to, żeby Twój samochód zawsze był w wyborowym stanie. Wskutek tego koniecznie musisz inwestować w należyte opony sklep netcar pochodzące od zalecanych marek i fabrykantów, chociażby tych, o których wspomnieliśmy powyżej. Inwestycja w takie opony bez wątpienia będzie dla Ciebie niezwykle opłacalna, nie jedynie ze względu na większe bezpieczeństwo w toku jazdy, ale też ze względu na ich długotrwałość oraz wspaniałą wydajność.