Niejeden właściciel samochodu zdaje sobie sprawę z tego, że musi o niego dbać — przykładowo regularnie wymieniać olej oraz filtry

Duża część rodaków stara się dbać o auta, które ma, żeby służyły im one przez długi czas.


Bez samochodu funkcjonowanie człowieka XXI wieku byłoby z pewnością w znacznej mierze bardziej skomplikowane.
read more

Spora grupa Polaków stara się dbać o samochody, które użytkuje, żeby służyły im one przez długi czas.
Bez samochodu życie człowieka XXI wieku byłoby na pewno w dużej mierze utrudnione.

remont

Źródło: foter.com
smochód terenowy

Autor: TATA
Źródło: Marubeni Motors Poland
Wszyscy żyjemy dynamicznie i to dzięki samochodom możemy w ciągu dnia być w kilku różnych miejscach i połapać wszelkie pilne sprawy. Rzecz jasna, każdy wie, że samochód musi przechodzić przeglądy.

Jeśli stworzony tu tekst zajął Cię i chcesz więcej, to z pewnością spodoba Ci się link do witryny detailing motocyklowy, gdzie znajdziesz sporo postów.

Powinniśmy jednak nie zapominać też o tym, że większość mechaników poleca coroczną wymianę oleju i filtrów oleju. To niebywale istotne. Jedak, jeżeli jeździmy bardzo dużo, to może być tak, że wymiana będzie częstsza. Powinna ona mieć miejsce najczęściej po przebyciu oKOŁO 15 tysięcy kilometrów. Filtr oleju jest potrzebny do idealnej pracy silnika. Taki filtr jest odpowiedzialny za przefiltrowanie oleju silnikowego w każdym aucie. Dzięki temu znacznie zwiększa się jakość pracy silnika. To wpływa na jego niezawodność oraz długowieczność. W czasie jazdy, kiedy silnik chodzi, do oleju dostaje się masa zanieczyszczeń. Zadaniem filtra jest wyłapanie zanieczyszczeń, które się tam zbierają. Dzięki temu olej zachowuje swoje właściwości smarujące. Filtry oleju bez trudności kupimy w sieci.

Jednak będzie trzeba jechać do mechanika, żeby założył nam je fachowiec. Jeśli nie znamy się na samochodach i kompletnie nie mamy pojęcia, jaki filtr powinniśmy kupić, to poprośmy o to mechanika — on na pewno nie odmówi nam pomocy.