opona

Wymień ogumienie, nie zwlekaj

Polskich kierowców nie dotyczy przepis odnoszący się do wymiany letniego ogumienia na zimowe, mimo że w wielu państwach europejskich taki nakaz funkcjonuje. Nie zmienia to jednak faktu, że z chwilą nadejścia mroźnych dni, do serwisów ogumienia ustawiają się długie kolejki kierowców chcących wymienić opony letnie na „zimówki”.
read more

Fachowa pomoc drogowa i renowacja samochodów ciężarowych

Każdy kierowca bezsprzecznie ma numer do pomocy drogowej, w razie jeśliby na drodze doszło do jakiegoś wypadku czy też kolizji. Nawet jeżeli posiadamy sprawny wóz, przenigdy nie wiemy, co spotka nas na drodze. Istnieje niemało przedsiębiorstw, jakie proponują pomoc drogową dla kierowców. Poniektóre przedsiębiorstwa obsługują tylko auta osobowe, sportowe itd., inne zaś ciężarówki oraz tiry.
read more

Opony do swojego auta wcale nie muszą być drogie

Opony do samochodu są sporym kosztem, z pewnością dostrzegalna jest „strata” pieniędzy ze swojego konta czy portfela. Fajnie jeśli jesteśmy tymi kierowcami, którzy no przynajmniej zdają sobie sprawę, że opony caloroczne do własnego samochodu jak najbardziej mogą być korzystniejsze cenowo. Zatem co trzeba zalecić tym, którzy chcieliby nareszcie zmienić opony we własnym aucie, ale z oczywistego powodu oglądają się za fajnymi oszczędnościami?
read more

Jakim sposobem wyposażyć nasz samochód dostawczy?

Uniwersalnie wiadomo, że w rozległym zakresie rozumiany transport to niezmiernie ważny detal naszej powszedniości. W związku z nieustannym zacieśnianiem się naszej rzeczywistości docieramy do momentu, w jakim niezmiernie znaczące jest przesyłanie utworzonych dóbr z jednego miejsca na drugie przy wykorzystaniu środków mechanicznych.
read more