Oryginalne idee na prezent, to między innymi…

Jeżeli chcielibyśmy dać naszemu znajomemu naprawdę ciekawy prezent, odrzućmy na bok gadżety, które wszyscy mają na wyciągnięcie ręki. Postawmy coś odmiennego. Genialnym pomysłem jest lot paralotnią. Takie podniebne pomysły na bank będą czymś niezapomnianym. Obecnie w wielu miejscowościach można kupić taki lot, trzeba tylko się rozejrzeć i mamy pewność, że jubilat będzie miał najlepszą urodzinową niespodziankę.
read more

Gdy chcemy dać naszemu znajomemu naprawdę inny prezent, odrzućmy na bok gadżety, które każdy ma na wyciągnięcie ręki. Postarajmy się o coś innego. Świetnym pomysłem będzie lot paralotnią. Takie podniebne pomysły na pewno będą czymś co osoba obdarowywana będzie długo pamiętała. Dziś w różnych miejscach można kupić taki lot, wystarczy się rozejrzeć i sprawić, że jubilat będzie miał wspaniałą imprezową niespodziankę.

lot paralotnią

Autor: Photographer Sergy
Źródło: http://www.flickr.com
Najfajniej taki prezent podarować osobie, która nie miała jeszcze możliwości latać na paralotni. Ten pierwszy raz, gdy człowiek unosi się w powietrze i czuje powiew wiatru na twarzy i na dodatek może podziwiać widoki widoki, na bank będzie długo w jego myślach. Sprawdź !

Coś, czego nie da się zapomnieć

lot paralotnią w górach

Autor: weisserstier
Źródło: http://www.flickr.com

Gdy chcesz zrobić komuś niespodziankę, nawet nie z jakiejś okazji możesz zawsze pomyśleć o jakiejś podniebnej atrakcji. Bardzo interesującym pomysłem jest paragliding. Wiadomo, że zawsze znajd się osoby, które będą miały pewne obawy, ale naprawdę nie ma się, czym przejmować. Loty są tylko w odpowiednich warunkach. Dodatkowo przed lotem są robione zajęcia, takie wprowadzenie do zasad bezpieczeństwa. Musimy też mieć ciepła kurtkę i czapkę, żeby po prostu nie martwić się tym, że jest nam zimno a tylko zachwycać się cudownymi widokami. To naprawdę świetny pomysł na zaskoczenie znajomego czymś zupełnie innym.

Jeśli kiedykolwiek marzyłeś o tym, żeby zostać komisarzem policji…

Jeśli chcemy kupić komuś rzeczywiście super prezent to pomyślmy o szkoleniach paralotniowych. Przecież wiemy, co lubią ludzie, którzy dają nam zaproszenie na urodziny, czy inne okazje, więc będziemy wiedzieć, czy kurs szkolenie paralotniowe fajnym pomysłem na prezent. Zakup szkolenia paralotniowego obejmuje wynajęcie pralotni, kasku i uprzęży do latania jak też instruktora. Na stokach możemy kupić karty podarunkowe właśnie z szkoleniem paralotniowym. Można wykupić komuś pojedynczą lekcję lub nawet parę lekcji wszystko zależy od tego, jakimi środkami dysponujemy. A nawet, kiedy dana osoba nigdy nie mówiła, że chce nauczyć się latać, to taka jednorazowa lekcja każdemu sprawi ogromną radość. Bo najlepsze prezenty, to te, które nas zaskakują jak ten .