Podróż służbowa – co z samochodem

Jeśli wyruszamy na biznesowe spotkanie jest kilka rad, o których warto
dobrze pamiętać. W tym artykule o porady pytamy fachowców takich jak Pan Robert, który przedstawi nam jaki wybór przygotowała wypożyczalnia koło lotniska dla licznych biznesowych klientów. Radami podzieli się także Pan Robert, który prowadzi hotel.
read more

Kiedy wyruszamy na biznesowe spotkanie jest kilka dobrych rad, o których należy nie zapominać. W tym artykule o wskazówki pytamy specjalistów takich jak Pan Roman, który zdradzi nam jaki wybór prezentuje wypożyczalnia koło lotniska dla licznych biznesowych klientów. Doświadczeniem podzieli się także Pan Dawid, specjalista z branży turystycznej.

samochody

Po dotarciu na miejsce biznesmen ma przeważnie masę rzeczy do załatwienia. Jeśli jest to nie za długa wizyta, to prawdopodobnie zwykłe skorzystanie z taksówki powinno załatwić sprawę. Jeśli jednak wizyta jest dłuższa rozważnie pomyśleć o innych opcjach.

Co z transportem?

Jak zdradził nam nasz rozmówca, wybór aut jest tak szeroki, że każdy powinien być zadowolony.Wypożyczalnia samochodów Wrocław Auto24 ma w ofercie jak najbardziej samochody małolitrażowe, typowo miejskie jak Fiat Panda. Ale przedsiębiorca może chcieć coś bardziej prezentacyjnego. To nie problem. W wypożyczalniach z łatwością wynajmiemy liczne sedany z wyższej klasy jak na przykład Opel Vectra. Ich wynajem jest kosztowniejszy, ale gdy zestawić koszty wynajęcia taksówki do każdej podróży po mieście, to w rezultacie będzie to nawet duża oszczędność.

Nocleg

Z rezerwacją hotelu zazwyczaj nie ma najmniejszego problemu – konkurencja jest dosyć spora zatem z łatwością można znaleźć coś dla siebie. Kłopot jest wtedy, gdy przedsiębiorca chciałby wynająć hotel o dobrym standardzie.

Zainspirował Cię ten post? Będzie nam przyjemnie, jeśli zdecydujesz się na przeczytanie kolejnych. Po prostu kliknij link i przenieś się do nowej strony.

Te w niektórych dniach mogą być zarezerwowane. Choćby przykładowo na Euro 2012 podczas którego niełatwo było wynająć jakikolwiek wolny pokój. Rzecz jasna jest to przykład imprezy, która miała miejsce tylko raz, ale także mniej głośne wydarzenia np. mecz naszej reprezentacji ściągają odwiedzających czy delegatów i z tego powodu są dni, kiedy jest trudno o wynajem pokoju.

Pamiętaj o rezerwacjach

Jak zgadzają się obaj nasi goście, najkorzystniej jest wszystko przygotować odpowiednio wcześnie. Przez to unikamy nieprzyjemności po przyjeździe kiedy nie dostajemy towaru czy usługi na który liczyliśmy. Dzięki wcześniejszym rezerwacjom zapewniamy sobie takie auto jakie planowaliśmy wynająć oraz pokój o standardzie nam odpowiadającym.
Może są to drobnostki. W podróży biznesowej najbardziej liczy się jak najskuteczniejsze załatwienie swoich spraw z najlepszą korzyścią dla nas. Jednak zarezerwowanie pokoju czy samochodu umożliwi nam skupienie się na celu wyjazdu i nie martwienie się o mniej ważne rzeczy.

Kontakt:
Wypożyczalnia samochodów Auto24
Rogowska 8
54-440 Wrocław
tel. 785 242 425