powietrze

Maty filtracyjne mają szansę się świetnie sprawdzić świeże powietrze

Wokół nas są różnorakie nieczystości


Musimy wydawać sobie sprawę z tego, że dookoła nas są różnorakie zanieczyszczenia, które mają wpływ na działanie różnorakich urządzeń. Przez to im mniej będzie ich w otaczającym nas powietrzu, tym możemy okazać się spokojniejsi o prawidłowe funkcjonowanie naszych sprzętów, a to spowoduje, że w niektórych miejscach mamy szansę się spotkać z różnego typu filtrami, które powinny te wszystkie zanieczyszczenia blokować oraz zbierać na sobie.
read more

Kto z nas nie marzył o lataniu? Lot balonem, lot szybowcem a może jednak szalona jazda gokartem?

Początkową, zarejestrowaną próbą uniesienia balonu w przestworza, nabitego gorącym powietrzem, był rok 1709. W Polsce początkowe praktyki w tejże dyscyplinie odbyły się w 1784 roku w Krakowie. Osobami inicjującymi byli krakowscy uczeni. Kilka lat wstecz latanie balonem było jedynie marzeniem. Obecnie jest to powszechna i interesująca forma oglądania krajobrazów oraz spędzania czasu wolnego.
read more

Jeśli jesteś posiadaczem dobrego auta, bądź pasjonujesz się motoryzacją i kwestiami mechaniki – powinieneś zaczerpnąć odrobinę wiedzy na temat nowoczesnych możliwości samochodowych.

Rynek motoryzacyjny w naszym kraju osiąga własne apogeum. Pojawia się mnóstwo możliwości. Dziś potrzebą każdej powszechnej familii albo specjalistycznej marki bywa| posiadanie dobrej wartości pojazdu, nie tylko dla pożytecznej komunikacji i poruszania się po kraju, czy większym obszarze zabudowanym, ale do komfortu i przyjemności.
read more