producent

Chiptuning – czyli, kolejny felieton pochodzący z cyklu „z czym to coś się zjada?”

Zastanawiasz się, jak ulepszyć swoje auto? Wydaje Tobie się, że nie wykorzystujesz calutkiego potencjału, jaki w sobie ma? Jeżeli tak, to idealnie dobrałeś temat do przeczytania! W naszym dzisiejszym felietonie po opowiadamy Ci o najlepszym sposobie na tak zwane „podrasowanie”, auta, czyli wspaniale znany mechanikom Chiptuning! Po raz pierwszy słyszysz to słowo? A więc przeczytaj nasz felieton, aby dowiedzieć się o tym słowie jak najwięcej!


Napomknięty w temaciku oraz wstępie Chiptuning, a konkretniej: „Chip Tuning”, jest to najlepsze rozwiązanie z sytuacji, kiedy zdaje nam się, że mamy samochodzik – określmy go jako: „super łał” – a jego silnik jest słaby jak niemowlak oraz wlecze się z prędkością żółwika, który to próbuje przebyć wzniesienie za góreczką.
read more

Gdzie kupić solidne wycieraczki do auta?

Jeśli jesteś chłopakiem i masz własny samochód, wówczas zdecydowanie rewelacyjnie zdajesz sobie sprawę z faktu, że dużo facetów między innymi nad życie kocha swoje pojazdy. Kiedy Ty także należysz do miłośników motoryzacji, wówczas bez wątpliwości wiesz, jak to jest spędzać mnóstwo godzin przy swoim pojeździe w garażu. Jeżeli chociaż trochę interesujesz się motoryzacją, wówczas niewątpliwie dobrze wiesz także, jak często trudno jest kupić poszczególne części do takiego pojazdu.
read more

W jaki sposób wybrać wycieraczki do samochodu?

W szczególności w wielkich miastach można znaleźć dużą liczbę sklepów i innych miejsc, w których można kupić rozmaite części samochodowe. Powinno się jednak mieć na uwadze, że nie każde źródło jest dobre i nie jest określone, że produkty z tego miejsca są dobrej jakości i że będą długo służyć. Z pewnością w supermarketach można znaleźć dużo elementów, jednak nie zawsze jest to korzystny pomysł, szczególnie o ile osoba kupująca nie posiada wiedzy o tym.
read more

Najsolidniejsze wycieraczki do szyb oferowane dla kierowców

Jeżeli nigdy nie zastanawiałeś się nad takimi częściami auta jakimi są wycieraczki samochodowe, kategorycznie powinieneś zrobić to przynajmniej raz. Okazuje się, że często nie myślimy w ogóle o tych elementach pojazdu, które wszak są bardzo ważne. Jeżeli zastanowisz się, jak mnóstwo razy zwyczajne wycieraczki samochodowe niemal uratowały Ci życie i pomogły spokojnie przejechać zaplanowaną trasę, wtedy bez wątpliwości docenisz te elementy pojazdu. Jeżeli masz w swoim pojeździe zamontowane na przykład wycieraczki samochodowe 700 mm, wtedy z pewnością wiesz, że świetnie się sprawują.
read more

Jak wybrać odpowiednią szybę do auta?

Szybki rozwój podstaw technologicznych oraz wyposażenia aut spowodował, iż auto szyby są równie istotne jak inne jego elementy. Wiąże się to nie tylko z coraz bardziej oryginalną i konsekwentną stylistyką samochodów, ale również z dodatkowymi funkcjonalnościami, jakie dziś pełnią auto szyby.
read more