przegląd

W jaki sposób troszczyć się o pojazd?

O tym, iż krajowy rynek motoryzacyjny użytkowanymi autami stoi, nie trzeba prawdopodobnie nikogo specjalnie przekonywać. Ostatnie dane ujawniają, że spada liczba nabywanych samochodów nowych, jak także używanych, co może znaczyć, że rynek już się nasycił, natomiast z drugiej strony Polacy dłużej jeżdżą tym, co już mają. Ażeby jednakże móc dłużej eksploatować czterokołowiec, niezbędne będzie stosowanie się do paru podstawowych zaleceń.
read more

O swój samochód warto dbać regularnie, tym bardziej, że niekiedy wystarczą drobne prace konserwacyjne, żeby istotnie poprawić jakość i komfort w czasie jazdy

Na polskich drogach w większości sytuacji jeżdżą używane samOChody, jakie mają przez cały okres ich użytkowania dwóch bądź więcej posiadaczy. Z każdym kolejnym rokiem eksploatacji auta zużywa się ono i wymaga dokonywania przeróżnych napraw.
read more

Systematyczne przeglądy auta to podstawa

Regularne przeglądy samochodu to podstawa, jeśli chcemy, by nasza jazda była bezpieczna i nie stanowiła zagrożenia, ani dla nas samych, ani dla innych osób. Oczywiście, prawnie jest to także uregulowane i trzeba wykonywać przeglądy przynajmniej raz do roku, jednakże w praktyce powinniśmy je realizować zdecydowanie częściej, jeżeli tylko dostrzeżemy nieprawidłowe funkcjonowanie jakiegoś układu.
read more