reklama w busie 38

Na rynku co kawałek ukazują się ciekawe wyroby, towary, usługi. Wytwórcy, organizatorzyimprez pragnąc zwrócić uwagę na swoją ofertę muszą się wypromować, a najlepszą tego formą jest marketing. Możemy to zrobić w telewizji, prasie, sieci komputerowej.
Rozkręcające się techniki, zapewniają również inne możliwości, jedną spośród nich jest reklama w autobusie 38.
read more

Na rynku co chwila pojawiają się nowe wyroby, materiały, usługi. Producenci, organizatorzyimprez pragnąc zwrócić uwagę na swoją ofertę muszą się wypromować, a najlepszą możliwością jest marketing. Możemy to zrobić w telewizji, prasie, sieci komputerowej.
Rozwijające się techniki, dają także inne możliwości, jedną z nich jest reklama w autobusie 38.

reklama w autobusie

Autor: oatsy40
Źródło: http://www.flickr.com
Poza standardowymi odmianami reklamy typu afisze, coraz nagminniej w busach, tramwajach spotkać można monitory ciekłokrystaliczne, a na tychże wyświetlane kolorowe filmiki . Urządzenie to działa na zasadzie zmiany rozszczepienia światła w wyniku przeobrażenia orientacji cząsteczek ciekłego kryształu, pod wpływem działającego pola elektrycznego.

Barwne obrazy, układają się w piksele, najmniejsze punkciki barwne, jakie scalając się stanowią jednolity obraz. Punkty zespalają się z trzech jednostek zabarwionych na kolor czerwony, niebieski, zielony. Poprzez mieszanie się tych kolorów możemy osiągnąć obraz we wszystkich kolorach, włącznie z białym. Taka reklama w autobusie 38 nadzwyczajnie zwraca uwagę podróżnych i jest bardzo skuteczna. Jest to opcja do szarych widoków za oknem.

Każdego dnia autobusami komunikacji miejskiej przemieszczają się tysiące ludzi. Na przeglądaniu prasy czy nauce w autobusie ciężko skupić uwagę, w znacznym stopniu przyjemniej jest oglądać kolorowe obrazy na monitorze, które poprzez swoją powtarzalność na długo zostają nam w pamięci. Można obejrzeć reklamy nowo powstających przedsiębiorstw, restauracji, propozycje banków, oferty szkół wyższych, ale tworzone są również specjalne serwisy dla pasażerów. I tak po drodze do pracy, na uniwersytet dowiadujemy się o aktualnych sprawach w Polsce i za granicą, nie poświęcając na to specjalnie czasu.

Skuteczność takiej formy reklamy bierze się też stąd, że środkami komunikacji miejskiej

wnętrze autobusu

Autor: shrinkin’violet
Źródło: http://www.flickr.com

podróżuje coraz więcej osób (przeczytaj na ten temat). Drożejące paliwo i wszechobecne na jezdniach korki, zniechęcają do jazdy prywatnym autem. Osoby takie przesiadają się do autobusu czy trolejbusa. Nie muszą tam skupiać się na prowadzeniu auta. Telewizja reklamowa zwraca uwagę, ożywia i skraca nam okres podróży.

Reklama w autobusie 38 to bardzo dobry sposób dotarcia do potencjalnego konsumenta, z uwagi na ogromną rzeszę osób podróżujących autobusami jak i atrakcyjność reklamy oferowanej w tak interesujący sposób.