Są ludzie, którzy z miłością do motocykli się rodzą, a u innych najnormalniej w świecie przychodzi taki dzień w życiu

Powszechnie twierdzi się, że jazda motocyklem jest niebezpieczna. Pewnie jest w tym jakaś doza prawdy, ale miłości nie da się oszukać.


Niektórzy fascynację motocyklami wysysają z mlekiem matki albo raczej mają w DNA.
read more

Słyszy się, że jazda na motorze jest niebezpieczna. Zapewne jest w tym jakaś doza prawdy, ale miłości nie można w sobie zagłuszyć.
Niektórzy fascynację motocyklami wysysają z mlekiem matki albo po prostu mają w genach.

przewożenie samochodu na przyczepce

Autor: amateur photography by michel
Źródło: http://www.flickr.com
motor

Autor: aristar
Źródło: http://www.aristar.pl/

Niekiedy jest bowiem tak, że ta pasja bywa przekazywana z pokolenia na pokolenie. Jeśli ojciec z dziadkiem każdą wolną chwilę spędzali w ogródku, aby naprawiać i polerować swoje Motory, to z pewnością miłość ta także pojawi się w sercu ich dziecka. W przeszłości twierdzono, że motocykle to zajęcie wyłącznie dla panów. Współcześnie nie ma już to znaczenia, czy jest się kobietą czy mężczyzną, gdyż sporo kobiet wyśmienicie radzi sobie na jednośladach.

Oczekujesz na następny wpis? Pragnę zawiadomić Cię, że istotna strona (https://autopartner.elk.pl/dynamiczna-wymiana-oleju-w-automatycznej-skrzyni-biegow-elk/) jest już gotowa. W takim razie zachęcam do lektury.

Jeżeli więc pragniemy nabyć motocykl, to oczywiście musimy wpierw mieć prawo jazdy. Będzie nam o wiele prościej, jeżeli mamy już uprawnienia do kierowania autem. Dlaczego? Bo dobrze znamy już przepisy i nie musimy zastanawiać się przed skrzyżowaniem, kto kogo powinien przepuścić. Własny motor to spełnienie snów dla wielu osób. Czekają one, aż minie zima, żeby móc wyciągnąć swoje cudo z garażu, wyczyścić oraz wyruszyć na szosy. Chcą poczuć pracę silnika i wiatr we włosach. Nieprawdą jest, że motocykliści to dawcy organów. Duża część z nich jeździ przepisowo.

Niestety bezmyślni ludzie zdarzają się tak samo wśród kierowców samochodów, jak i motocyklistów. Po prostu ich wypadki bywają z reguły bardziej tragiczne w skutkach oraz medialnie głośniejsze. Jednakże nie powinniśmy uogólniać.