samochód

Nigdy nie wiadomo, w którym momencie popsuje się nam pojazd

Z pewnością im więcej jeździmy naszym pojazdem, tym mniej jesteśmy zdziwieni tym, że po przejechaniu określonej ilości kilometrów coś się w nim zepsuje, a co się z tym łączy, iż warto to usunąć. Nie mniej wciąż warto posiadać pewną osobę, której bez najmniejszych wątpliwości powierzymy swój wóz, a co się z tym wiąże, będziemy posiadali gwarancję, że szybko wyszuka usterkę, jeszcze szybciej ją naprawi i jednocześnie, że nie weźmie za tą usługę aż tak sporej kwoty, jak mogłoby to posiadać miejsce gdzieś indziej.
read more

Przyjemność jazdy to przede wszystkim dobre zawieszenie, wytrzymałe na wstrząsy. Czy jest to obecnie zagwarantowane?

Generalnie układy zawieszeń są już poznane, więc coraz ciężej wymyślić coś faktycznie przełomowego w tej dziedzinie. Lecz w ostatnim okresie ujawniła się koncepcja, która może to zmienić, ponieważ stwierdzono, że być może warto niektóre funkcje powierzyć układom pneumatycznym. Czy to działa?
read more

Jak wybrać odpowiednią szybę do auta?

Szybki rozwój podstaw technologicznych oraz wyposażenia aut spowodował, iż auto szyby są równie istotne jak inne jego elementy. Wiąże się to nie tylko z coraz bardziej oryginalną i konsekwentną stylistyką samochodów, ale również z dodatkowymi funkcjonalnościami, jakie dziś pełnią auto szyby.
read more