samochody

Pasja jest bardzo istotna, napędza nas do życia, powoduje, iż wszystko nabiera bardziej znacznego sensu

Każda osoba ma coś bliskiego, z czym może się utożsamiać. Co to może być? W największym skrócie jesteśmy w stanie powiedzieć o rodzinie, która jest największą wartością, o naszych zainteresowaniach, można przecież się interesować motoryzacją lub sportem. Możemy powiedzieć o konkretnych umiejętnościach, jakie są niezbyt powszechne lub cenione na rynku, może należeć do jakiejś organizacji, możemy czuć się odpowiednio we wspólnocie religijnej Przykładów jest rzeczywiście sporo, ale wniosek, jaki się nasuwa jest najistotniejszy. Nawet w najwyższym stopniu samotna osoba gdzieś chce należeć, zawsze szuka kontaktu z innym człowiekiem. Jesteśmy już takimi osobnikami, nie ma przed tym odwrotu.
read more

Transport artykułów jest dzisiaj bardzo zróżnicowany i stawia właścicielom firm spedycyjnym nowe wymagania

Przewóz towarów i ludzi na przestrzeni lat znacznie się przeobraził. Pojawiły się silniki diesla, które okazały się tak silne, że można je było zamontować pod maskami ciężarówek. I nie trzeba już przewozić olbrzymich półfabrykatów koleją, chociaż i ten rodzaj transportu bywa przecież do dziś wykorzystywany. Na wspomniane powyżej zmiany wpłynął również szerszy zakres asortymentu, który należy przemieścić z miejsca na miejsce. Samochody ciężarowe musiały zostać przystosowane np. do przewozu bydła. Jednak nie wszystkie firmy transportowe posiadają na stanie odpowiednie naczepy, niekiedy muszą je najprościej wypożyczyć.
read more

Podróż służbowa – co z samochodem

Jeżeli wybieramy się w podroż służbową jest kilka rad, o których należy pamiętać. W tym wpisie o rady pytamy fachowców takich jak Pan Bartosz, który zdradzi nam jaką ofertę ma wypożyczalnia koło lotniska dla swoich finansowych klientów. Doświadczeniem podzieli się także Pan Szymon, agent nieruchomości.
read more