Silnik

Czy w sklepach znajdziemy koncentrat płynu chłodniczego?

Każdy kto miał samochód zaznaczy, że wszystko musi w nim dobrze funkcjonować, gdy chcemy mieć pewność, że zawsze uda nam się pojechać na wyznaczone miejsce. Dlatego musimy powiedzieć jakie płyny okazują się potrzebne do jego właściwego funkcjonowania, który typ płynu dokładnie musimy wlewać i gdzie go należy dolać, tak żeby nie zagrzał się silnik, czy aby właściwe okazało się schładzanie.
read more

Nowoczesne samochody – w jaki sposób się zmieniły?

Motoryzacja to bardzo rozległa gałąź przemysłu. Bez wątpienia jest to po prostu najszybciej rozwijającą się gałąź przemysłu. Skąd się bierze ta popularność motoryzacji? Głównie stąd, iż coraz większa grupa osób kupuje towary z przemysłu motoryzacyjnego, statystyki pokazują, że prawie każda rodzina ma przynajmniej jedno auto.
read more

Udoskonalamy nasz samochód na różne sposoby.

W tych czasach wszystko powinno mieć największą moc. Każdy powinien mieć najlepsze osiągnięcia i być „naj” chociażby w jednej dziedzinie. Nawet, gdy dokonujemy zakupu ekstra auta to mamy świadomość, że można jeszcze odrobinę podkręcić jego parametry. Z tego powodu sporo osób bierze pod uwagę chip tuning. To metoda na poprawienie pracy silnika i to w każdym aspekcie.
read more