Silnik

Garść porad jaki samochód wypożyczyć

Podczas wyjazdu służbowego do dalekiego miasta często wynajmuje się auto. Pozostaje pytanie które auto będzie najlepszym wyborem, gdy chcielibyśmy je wynająć na więcej niż tydzień? Czy najlepsze jest auto z Niemiec, czy może francuskie? Sedan czy hatchback? Na te wątpliwości postaramy się odpowiedzieć w w tym poradniku.
read more

Czy w sklepach znajdziemy koncentrat płynu chłodniczego?

Każdy kto posiadał samochód wie, że wszystko musi w nim odpowiednio funkcjonować, jeśli chcemy posiadać pewność, że zawsze uda nam się zajechać na wyznaczone miejsce. Przez to musimy wiedzieć które płyny będą niezbędne do jego właściwego funkcjonowania, który typ płynu naprawdę powinniśmy wlewać i w które miejsce go trzeba dodać, tak by nie zagrzał się silnik, czy aby odpowiednie było schładzanie.
read more

Udoskonalamy nasz samochód na różne sposoby.

W tych czasach wszystko musi mieć mega moc. Każdy musi mieć super osiągnięcia i być „naj” chociażby w jednej dziedzinie. Nawet, kiedy kupujemy super samochód to mamy świadomość, że można jeszcze odrobinę podkręcić jego możliwości. Dlatego sporo osób bierze pod uwagę chip tuning. To metoda na poprawienie pracy silnika i to w każdym aspekcie.
read more