sport

Trenujemy do triathlonu

W tych czasach jest moda na ćwiczenie. Ludzie dla zdrowia starają się ćwiczyć. Ale są również osoby, które raczej nie są amatorami, a wybierają prawdziwy wycisk. Wybierają wtedy triathlon Warszawa to świetne miejsce na start w takiej imprezie. Zawody triathlonowe są organizowane w wielu miastach Polski. Warto z pewnym wyprzedzeniem się na nie zapisać. Ale owe zapisanie się na triathlon to nie wszystko. Bez względu na, to gdzie chcielibyśmy brać udział w triathlonie na początek powinniśmy się dobrze przygotować.
read more

Właściwe przygotowanie do triathlonu jako podstawa do tego, aby sobie nie zaszkodzić

Osobom uprawiającym sport nie ma potrzeby wyjaśniać tego, jak ważne pozostaje, aby do każdego treningu pozostawali jak najlepiej przygotowani. Tylko albowiem wówczas mogą posiadać pewność, że dla przykładu szczegółowe przygotowanie do triathlonu to podstawa do tego, aby sobie nie szkodzić. Tym bardziej, że jest to wyczerpująca dziedzina. Nade wszystko należałoby rozplanować, w jaki sposób ma wyglądać konkretny zestaw ćwiczeń dzięki jakiemu stuprocentowo można chwalić się później sukcesem i nie narażać na kontuzje.
read more

Trening personalny – najbardziej modna odmiana pracy nad własnym ciałem i zdrowiem

Większość osób pragnie smukłej sylwetki, zwłaszcza gdy na dworze robi coraz cieplej i powoli ściągamy zimowe ubrania. Wtedy znakomicie widać, kto zaniechał regularnych ćwiczeń oraz pozwolił sobie na popołudniowe podjadanie w długie, zimne wieczory. By odzyskać formę najlepiej jest zdecydować się na trening indywidualny Poznań. Dlaczego? read more