Supermęski narkotyk: adrenalina to nie lot balonem, spinning czy myślistwo to zamiłowanie uznawane za niebezpieczne, to przejażdżka subaru

Hipermęski narkotyk: adrenalina to nie przelot balonem, wędkowanie czy łowiectwo to sporty uznawane za niebezpieczne to przejażdżka subaru. Mężczyzna ze swej natury jest stworzony do ruchu, wolności i rywalizacji. Prace badawcze również pokazują, że w powszechnie akceptowanym wykazie „typowo męskich” rozwiązań spędzania wolnego czasu są: motoryzacja, piłka nożna, erotyka, militaria oraz interesowanie się nowymi technikami .
read more

Supermęski halucynogen: adrenalina to nie lot balonem, wędkowanie czy łowiectwo to sporty uznawane za niebezpieczne to przejażdżka subaru. Mężczyzna ze swej natury jest przystosowany do ruchu, niezależności i walki. Badania również pokazują, że w codziennie akceptowanym wykazie „typowo męskich” środków spędzania wolnego czasu są: motoryzacja, dyscypliny sportowe, cielesność, militaria oraz interesowanie się nowatorskimi technologiami .

subaru impreza na parkingu

Autor: order_242
Źródło: http://www.flickr.com
Tempo życia, jaki musi stosować dzisiejszy mężczyzna, jest przeciwstawny z tym, co chce mu serce. Wielogodzinne przebywanie przed monitorem komputera, zebrania, zapiski w kalendarzu, rozmowy telefoniczne.

przejażdzka Subaru Impreza

Autor: Ben Crowe
Źródło: http://www.flickr.com

Świat handlu wymaga od mężczyzn, żeby byli oni rzutcy i punktualni. Misja firmy nastawiona jest na osiąganie korzyści finansowych. Mimo to dusza mężczyzny sprzeciwia się usidleniu. Ona nie ma pojęcia o zegarach odmierzających dniówki, o napiętych terminach czy kosztach bilansowych. Tęskni za pasją, za wolnością, za życiem. Mężczyzna musi czuć rytm świata, chce mieć pod ręką jakiś przedmiot – koło sterowe, szorstką linię albo po prostu łopatę. Zamiłowanie do sportów uznawanych za ekstremalne nie jest wbrew pozorom nowym zjawiskiem. Większość mężczyzn utożsamia dynamiczny sposób życia z ideałami wolności, brakiem barier oraz dużą dozą adrenaliny. Mężczyzn interesują przeżycia wywołane ich zagrożeniem, albo przekraczanie progu własnej słabości. Zobacz przykłady: motoryzacyjny prezent za kierownicą jak tu.

Kiedy tylko dysponują wolnym czasem, skaczą ze spadochronem, nurkują, żeglują i polują. Rajdy samochodowe to też sposób, żeby podnieść poziom we krwi. Niepohamowane dążenie do pobijania rekordów i ekstremalnych doznań, to brawura w trakcie jazdy autem, dobijanie organizmu treningami, sporty na pograniczu życia i śmierci ryzykowne. Przyporządkowana w męski styl zabawa i jednocześnie realizacja pasji to: jazda subaru.

Przygotowaliśmy dla Ciebie niezwykle fascynujący artykuł, więc nie zwlekaj dłużej tylko odwiedź nas, a zapewne odnajdziesz ciekawe informacje na omawiany temat.

Niewątpliwie prezent z adrenaliną to pot z czoła, kołatanie serca i milion myśli na sekundę i zadowoli każdego mężczyznę. Przejażdżka subaru impreza daje niesamowity przypływ adrenaliny, o wiele większy niż daje skok ze spadochronem czy skakanie na bungee, gwarantując niezapomniane przeżycia. Specjalnie dla zainteresowanych: prezent jazda subaru