trener

Program żywieniowy oraz treningowy- co przynosi oczekiwane rezultaty?

Rewelacyjna sylwetka wymaga zarówno dobrze dobranej diety, jak też systematycznych treningów. Każda osoba, która chce w krótkim czasie uzyskać zauważalne efekty powinna skorzystać jednocześnie z rad dietetyka, jak również personalnego trenera. Warto zagwarantować sobie własny program żywieniowy, jak i ćwiczeniowy, ponieważ jak wiadomo, każdy organizm cechuje się innymi predyspozycjami.
read more

Trening personalny – najbardziej modna odmiana pracy nad własnym ciałem i zdrowiem

Większość ludzi marzy o szczupłej sylwetce, zwłaszcza gdy na dworze robi coraz cieplej i powoli pozbywamy się zimowej garderoby. Wtedy doskonale widać, kto zrezygnował z systematycznych ćwiczeń oraz pozwolił sobie na popołudniowe zajadanie się w długie, zimne wieczory. By odzyskać formę najlepiej jest wybrać trening indywidualny Poznań. Dlaczego? read more

Czy powiemy jakie suplementy na rzeźbę będą dla nas najlepsze?

Czy wiemy jak wspierać swoje ćwiczenia?

Coraz więcej wagi zwracamy do tego, jak prezentuje się nasze ciało. Zwracamy uwagę na to co spożywamy, które ćwiczenia wypełniamy, ponieważ chcemy mieć ewentualność poszczycenia się świetną kondycją, ale również pragniemy, by nasze ciało prezentowało się idealnie. Może się mimo wszystko okazać, że sama dieta oraz odpowiednio dopasowane ćwiczenia to za mało, że konieczne okazuje się być kolejne wspomaganie naszego organizmu.
read more

Marzysz o szczupłej figurze? Postaw na trening indywidualny, który jest fantastycznym sposobem na idealną figurę

Większość osób marzy o smukłej sylwetce, szczególnie gdy na dworze zaczyna się robić coraz cieplej i powoli pozbywamy się zimowych ubrań. Wtedy najlepiej widać, kto zaniechał systematycznych ćwiczeń oraz pozwolił sobie na popołudniowe podjadanie w długie, zimne wieczory. By odzyskać formę najlepiej jest wybrać trening indywidualny Poznań. Dlaczego?
read more

Trenuj jeżeli czujesz siłę

Ludzie wyznaczają sobie ciekawe Iinteresujące cele. Jedni myślą o tym, żeby zobaczyć jak najwięcej filmów w ciągu roku, a inne osoby chcą aktywnie spędzać czas i chcą ukończyć triathlon. O ile obejrzenie takiej ilości filmów nie jest bardzo skomplikowane, o tyle do triathlonu trzeba się o wiele bardziej nagimnastykować. Przygotowanie do triathlonu to treningi i właściwa dieta. Trzeba poszukać trenera, który wesprze nas w treningach, chyba, że sami wiemy, co i jak. Jednak w rzeczywistości dobrze jest mieć kogoś kto podpowie nam jak krok po kroku wszystko ustalić i się tego trzymać.
read more