trening

Zima to dobry czas aby zadbać o formę!

Okres zimy to dla sporej ilości z nas czas, kiedy nieco zwalniamy, a wszystkie aktywności fizyczne bądź też uprawianie sportu zostają odłożone na boczny tor. To prawda, że zimowa atmosfera niespecjalnie zachęca do aktywności na świeżym powietrzu – chyba, iż ktoś polubił sporty zimowe.
read more

O czym pamiętać zapisując się pierwszy raz na siłownię?

Chłopcy w młodym wieku często myślą o regularnym ćwiczeniu, jednak nie posiadają stosownej wiedzy w tej dziedzinie. Niekiedy się zdarza, że nie mają oni nawet pojęcia o tym, w jaki sposób poprawnie wykonywać ćwiczenia, nie mówiąc już o sposobie odżywiania czy o dobrze dobranym planie treningowym. Wybierając się na siłownię w młodym wieku musimy zatroszczyć się o profesjonalny plan treningowy a to może zrobić dla nas tylko osoba z dużym doświadczeniem.
read more

Musimy się właściwie prezentować

Za każdym razem, jeśli zdecydujemy się uprawiać jakiś sport, musimy się dobrze do niego przygotować. Nie inaczej jest wtedy, gdy chcemy uprawiać jeden ze sportów drużynowych. Musimy zadbać o dobry sprzęt, i jednocześnie również o dobry strój, który nie będzie krępował naszych ruchów i zapewni odpowiedni przewiew i odprowadzanie potu.
read more