trening

Triathlon w upale, czyli trenowanie latem

Triathlon to wyścig wytrzymałościowy, wymagający znakomitej formy fizycznej. Dlatego trzeba się do niego we właściwy sposób przygotować, by móc zakończyć go z zadowalającym wynikiem. W trakcie lata treningi są o wiele bardziej dokuczliwe, więc należy wiedzieć, jak trenować, by nasza kondycja nie osłabła.
read more

W jaki sposób zadbać o figurę?

Każdy z nas marzy o pięknej sylwetce. Oglądamy kolorowe magazyny i podziwiamy fotografie wielkich gwiazd, które mogą się pochwalić doskonałymi kształtami. Przyrównujemy siebie do nich i popadamy w czarną rozpacz. Po pierwsze, najczęściej fotografie w tego typu tabloidach to wynik pracy photoshopu. Poza tym, wielu artystów swoją doskonałą sylwetkę zawdzięcza wielu zabiegom upiększającym. Dużo prościej zadbać o swoją kondycję na własną rękę.
read more

Czym jest Kung Fu oraz czy pożądane byłoby udać się do szkoły Kung Fu?

Kung Fu to słowo, które określa osiągnięcie perfekcji w jakiejś dyscyplinie. Wolno więc ogłosić, iż sformułowanie Kung Fu określa jakąś filozofię życia. Aktualnie jednak słowem Kung Fu nazywane są chińskie sztuki walki wręcz oraz z tradycyjną chińską bronią. Nazwa ta zaakceptowała się już praktycznie we wszelkich krajach, w związku z tym mówiąc o Kung Fu w wielu przypadkach mamy na myśli oczywiście chińskie sztuki walki.
read more

Musimy się właściwie prezentować

Za każdym razem, jeśli decydujemy się uprawiać jakiś sport, musimy się właściwie do niego przygotować. Nie inaczej jest wtenczas, kiedy chcemy uprawiać jeden ze sportów drużynowych. Musimy zadbać o odpowiedni sprzęt, i jednocześnie także o dobry ubiór, który nie będzie krępował naszych ruchów i zagwarantuje właściwy przewiew i odprowadzanie potu.
read more