treningi

Trening personalny – najbardziej modna odmiana pracy nad własnym ciałem i zdrowiem

Większość osób marzy o smukłej sylwetce, szczególnie gdy na dworze zaczyna się robić coraz cieplej i powoli pozbywamy się zimowej garderoby. Wtedy najlepiej widać, kto zrezygnował z systematycznych ćwiczeń oraz pozwolił sobie na popołudniowe zajadanie się w długie, mroźne wieczory. Aby odzyskać formę najlepiej jest zdecydować się na trening indywidualny Poznań. Dlaczego? read more

Dobór dobrego przyrządu do ćwiczeń – zobacz na jakie aspekty zwrócić uwagę

Guma do treningów to lateksowa taśma, która służy jako niezwykle uniwersalny przyrząd ćwiczebny, w celach rehabilitacyjnych, w ćwiczeniach ogólnorozwojowych, siłowych i fitnessie.
Guma do ćwiczeń produkowana jest w ośmiu kolorach. Każdy odcień symbolizuje różny opór, od najcieńszej beżowej, do najgrubszej złotej.
read more

Troska o ciało i wigor staje się obecnie ogromnym priorytetem w życiu wielu ludzi

Obecnie nadzwyczaj sporo słyszy się o zdrowym trybie życia i mądrym żywieniu się. Wielu ludzi kładzie spory nacisk na sport czy zbilansowaną dietę, dlatego intrygują się każdymi nowinkami w tych dyscyplinach. Prowadząc aktywny tryb życia powinno się pomimo tego zwracać atencję na mnóstwo elementów, jakie istotne są, aby niebezpieczeństwo kontuzji czy pewnych schorzeń było wręcz zerowe.
read more