treningi

Dobór dobrego przyrządu do ćwiczeń – zobacz na jakie aspekty zwrócić uwagę

Guma do ćwiczeń to lateksowa taśma, która służy jako nadzwyczaj wszechstronny instrument treningowy, w celach rehabilitacyjnych, w treningach ogólnorozwojowych, siłowych i fitnessie.
Guma do ćwiczeń produkowana jest w ośmiu kolorach. Każdy kolor symbolizuje inny opór, od najlżejszej beżowej, do najcięższej złocistej.
read more

Troska o ciało i wigor staje się obecnie ogromnym priorytetem w życiu wielu ludzi

Aktualnie niezmiernie sporo mówi się o zdrowym trybie życia i rozsądnym żywieniu się. Wielu ludzi kładzie spory nacisk na sport czy zbilansowaną dietę, dlatego interesują się wszelkimi nowinkami w tych dziedzinach. Prowadząc aktywny tryb życia należy mimo to zwracać atencję na mnóstwo szczegółów, które kluczowe są, aby niebezpieczeństwo kontuzji czy pewnych dolegliwości było wręcz zerowe.
read more

Trening personalny – najbardziej modna odmiana pracy nad własnym ciałem i zdrowiem

Większość osób marzy o smukłej sylwetce, szczególnie gdy na dworze zaczyna się robić coraz cieplej i powoli pozbywamy się zimowej garderoby. Wtedy najlepiej widać, kto zrezygnował z systematycznych ćwiczeń oraz pozwolił sobie na popołudniowe zajadanie się w długie, mroźne wieczory. Aby odzyskać formę najlepiej jest zdecydować się na trening indywidualny Poznań. Dlaczego? read more