treningi

Troska o ciało i wigor staje się obecnie ogromnym priorytetem w życiu wielu ludzi

Obecnie bardzo dużo mówi się o zdrowym trybie życia i rozsądnym odżywianiu się. Wiele osób kładzie znaczny nacisk na wysiłek fizyczny czy zbilansowaną dietę, więc ciekawią się wszelkimi ciekawostkami w tych dziedzinach. Prowadząc aktywny tryb życia należy pomimo tego zwracać atencję na mnóstwo szczegółów, jakie kluczowe są, aby ryzyko kontuzji czy pewnych schorzeń było wręcz zerowe.
read more

Dobór dobrego przyrządu do ćwiczeń – zobacz na jakie aspekty zwrócić uwagę

Guma do ćwiczeń to lateksowa taśma, która służy jako niezwykle uniwersalny sprzęt treningowy, w celach rehabilitacyjnych, w ćwiczeniach ogólnorozwojowych, siłowych i fitnessie.
Guma do ćwiczeń wytwarzana jest w ośmiu kolorach. Każdy odcień symbolizuje różny opór, od najcieńszej beżowej, do najgrubszej złocistej.
read more

Trening personalny – najbardziej modna odmiana pracy nad własnym ciałem i zdrowiem

Większość osób marzy o smukłej sylwetce, szczególnie gdy na dworze zaczyna się robić coraz cieplej i powoli pozbywamy się zimowej garderoby. Wtedy najlepiej widać, kto zrezygnował z systematycznych ćwiczeń oraz pozwolił sobie na popołudniowe zajadanie się w długie, mroźne wieczory. Aby odzyskać formę najlepiej jest zdecydować się na trening indywidualny Poznań. Dlaczego? read more