Trenuj jeżeli czujesz siłę

Ludzie wyznaczają sobie ciekawe Iinteresujące cele. Jedni myślą o tym, żeby zobaczyć jak najwięcej filmów w ciągu roku, a inne osoby chcą aktywnie spędzać czas i chcą ukończyć triathlon. O ile obejrzenie takiej ilości filmów nie jest bardzo skomplikowane, o tyle do triathlonu trzeba się o wiele bardziej nagimnastykować. Przygotowanie do triathlonu to treningi i właściwa dieta. Trzeba poszukać trenera, który wesprze nas w treningach, chyba, że sami wiemy, co i jak. Jednak w rzeczywistości dobrze jest mieć kogoś kto podpowie nam jak krok po kroku wszystko ustalić i się tego trzymać.
read more

Ludzie stawiają sobie różne cele. Niektórzy myślą o tym, by obejrzeć 365 filmów w ciągu roku, a inne osoby wolą aktywnie spędzać czas i mają zamiar ukończyć triathlon. O ile obejrzenie takiej ilości filmów nie jest bardzo skomplikowane, o tyle do triathlonu należy się o wiele bardziej wysilić. Przygotowanie do triathlonu to treningi i odpowiednia dieta. Trzeba znaleźć trenera, który pomoże nam w treningach, chyba, że sami wiemy, co i jak. Ale w rzeczywistości o wiele lepiej jest mieć kogoś kto podpowie nam jak krok po kroku wszystko zaplanować i trzymać się tych wytycznych.

biegacze

Autor: Adidas
Źródło: Adidas
Nawet jeśli sami wiemy wiele, to dobrze jest mieć kogoś kto co nieco będzie mógł skorygować, bo ciężko jest być obiektywnym względem siebie. Triathlon to walczenie z samym sobą.

Czy opisywane zagadnienie jest dla Ciebie ciekawe? To wejdź i zobacz, co zawiera rekomendowana strona (http://www.aksonaxis.pl/axon/neurorehabilitacja/) – odnajdziesz tam nie mniej absorbujące dane.

Ludzie najczęściej chcą zakończyć trasę, nie wszyscy chcą być pierwsi. Trzeba mieć dużo siły i samozaparcia, by regularnie ćwiczyć, by potem wytrzymać rower, pływanie i bieganie.

Trening czyni mistrza

Kiedy jesteś już na starcie triathlonu nie myślisz już o tym jak wiele przelałeś łez z powodu zmęczenia na treningu, myślisz już tylko o tym, że w końcu tu jesteś i dasz z siebie wszystko. Przepełnia Cię wiara, że całe przygotowania do triathlonu nie pójdą na marne. Najistotniejsze jest dotrzeć do mety, zwłaszcza dla tych osób, które pierwszy raz uczestniczą w triathlonie. Jednak nim zapiszemy się na taki wyczyn będziemy musieli sporo się namęczyć. Codzienne treningi, właściwa dieta i właściwe przygotowanie psychiczne da możliwość na ukończenie triathlonu. Dobrze znaleźć trenera (strona tutaj), który nas właściwie poprowadzi i co istotne trzeba zgłosić się do startu odpowiednio wcześnie. Miesiąc przed datą triathlonu to za mało.

Poza tym, że musimy trenować i pamiętać o diecie, to jeszcze będzie trzeba zrobić badania, by była pewność, że nie ma przeciwwskazań do tak dużego wysiłku. Jeśli wszystko będzie okej to będziemy mogli trenować i wziąć udział w triathlonie. Wiele znanych i lubianych osób uczestniczy w tego typu startach, to dla nich taki sam wysiłek jak dla każdego innego uczestnika. Chociaż czasem nawet nie wiemy, że ktoś trenuje, bo triathlonista nie ma postury kulturysty, a raczej ciało, które mimo tego, że jest wyćwiczone to musi mieć też właściwą wagę, by nie było zbyt dużej wagi, bo przy takim wysiłku wszystko jest bardzo istotne. Dlatego samemu ciężko się przygotować i potrzebny jest do tego profesjonalny trener.