Uroczystość ślubna jak z marzeń a do do złożenia małżeńskiej przysięgi jedziemy po królewsku

Kiedy marzymy o ślubie, wracamy do swoich najbardziej ukrytych, wręcz dziecięcych pragnień. Marzymy, by choć na jeden dzień przebrać się w piękność, która w długiej szacie stąpać będzie u boku swego ukochanego. Oczami fantazji widzimy toczące się w przepięknym pałacu przyjęcie weselne. W ogromnej sali balowej pląsamy z naszym królewiczem walca, a masa przybyłych klaska na naszą cześć.
read more

Kiedy myślimy o ślubnym kobiercu, wracamy do naszych najbardziej ukrytych, wręcz dziecięcych pragnień. Pragniemy, by choć na jeden dzień zamienić się w królewnę, która w długiej szacie kroczyć będzie u boku swego wybranka. Oczami fantazji oglądamy toczące się w przepięknym zamku wesele. W olbrzymiej komnacie balowej pląsamy z naszym królewiczem walca, a tłum gości klaska na naszą cześć.

samochód na ślub

Autor: flickr.com
Źródło: flickr.com
Jeżeli już jest ten wymarzony książę i śnieżnobiała szata, to brakuje tylko karocy z białym koniem i stangretem. Nowożeńcy chce aby ślub oraz wesele było zwłaszcza dla nich nieprzemijającym wydarzeniem. Dlatego też bardzo często decydują się na rozwiązania ciekawe, niepowtarzalne. Pomysły te dotyczą nie tylko przygotowania i przebiegu wesela ale już początku tego dnia.

Oblubieńcy chcieliby od od samego początku zaskakiwać własnych zaproszonych. Aby tego dokonać decydują się choćby na oryginalne rozwiązanie w temacie samochodu wiozącego narzeczonych na ślubny kobierzec. Auto, którym jadą na uroczystość weselną, nadaje przecież jako pierwszy, wyjątkowy nastrój wydarzeniu jakim jest ślub młodej pary. Wypożyczalnia samochodów oferuje przepięknie udekorowane samochody tak aby wszyscy wiedzieli, że jadą nim właśnie młodzi do ślubu. Oczywiście przystrojenie wynajętego pojazdu może zaproponować narzeczona wdrażając własne pomysły. Zwykle limuzyna ubrana jest w przepiękne białe kwiaty. Dzięki temu para młoda czuje się wyjątkowo. Auto ślubne może być nowoczesne, eleganckie, luksusowe lub awangardowe.

auto pary młodej

Autor: flickr.com
Źródło: flickr.com
Wybranie pojazdu na przyjęcie weselne zależy od indywidualnych skłonności. Wypożyczalnie samochodów oferują swoim usługobiorcom samochody przeróżnych marek, różne modele pojazdów, od stylowych, eleganckich, luksusowych aż po sportowe i bryczki konne.

Zaintrygował Cię taki post? To super, ale kliknij ten odnośnik, ponieważ oprócz tego mamy także inny tego typu artykuł, który warto zobaczyć ponadto (https://www.lontex.pl/).

Nowożeńcy chcący w nietuzinkowy sposób zadziwić swoich zaproszonych gości, mogą wynająć na tę okoliczność białą limuzyną. Wówczas z pewnością nie tylko goście ale i mijający ludzie będą podziwiać taką parę młodą. Bardziej romantyczna para młoda może pojechać na uroczystość ślubną powozem. Ciekawym pomysłem jest podjechanie pod kościół czy też urząd stanu cywilnego, motorem lub automobilem starszej daty: maluchem, syrenką, garbusem.