Wakacje na kółkach czyli nowy wymiar podróżowania

Wakacje bez uprzedniego poszukiwania noclegów, bez nudnego podążania utartymi szlakami, możliwość obcowania z naturą według własnego planu, a do tego podróż w luksusowych warunkach.
read more

Urlop bez uprzedniego rezerwowania noclegów, bez ciągłego podążania za grupą turystów, możliwość odwiedzania najpiękniejszych zabytków na własnych zasadach, a dodatkowo podróż w luksusowych warunkach.

Brzmi jak coś nieosiągalnego? Wręcz przeciwnie.
wynajem kamperów warszawa

Autor: Forest Floors
Źródło: http://www.flickr.com
Ostrokrzew

Autor: Muffet
Źródło: www.flickr.com

Ten niepozorny hotel na czterech kółkach, jak mawiają o kamperze niektórzy, sprawi, że wszyscy poczują się w nim jak w domu – fajny kamper Warszawa. Znajdują się w nim najróżniejsze udogodnienia. W kąciku kuchennym jest lodówka, płyta grzewcza oraz rozkładany stół i krzesła. W części sypialnianej znajdują się wygodne łóżka. Ich ilość zależy od rozmiarów kampera lecz przeważnie jest w nim miejsce dla 5-7 osób. Niewątpliwą zaletą jest to, że wyposażony jest także w toaletę i prysznic dzięki czemu postój na skorzystanie z toalety czy wzięcie gorącego prysznica nie jest żadnym kłopotem. Praktycznie wszystkie kampery pozwalają na podróżowanie nimi niezależnie od pory pogody gdyż w swoim wyposażeniu posiadają system sterowania temperaturą. Pakowny schowek zmieści wszystkie potrzebne rzeczy. Aby jeszcze efektywniej wykorzystać przestrzeń, na dachu lub z tyłu przymocowane są uchwyty do transportu sprzętu zimowego lub rowerów.
Pomyśleć można, że na takie komfortowe podróżowanie niewiele osób stać. Jednak koszty wynajmu są nie wysokie w porównaniu do wyjazdów zorganizowanych. Jeśli chodzi o wynajem kamperów Warszawa czy inne większe miasta, z powodu konkurencji, mogą zaoferować najniższe ceny. Wypożyczalnie prześcigają się w wymyślaniu rabatów, na czym zyskują klienci.

Należy dodać, że do kierowania kamperem wystarczy zwykłe prawo jazdy na samochody osobowe i nie trzeba się martwić ubezpieczeniem czy badaniami technicznymi.
Jeśli nabraliście ochoty na niezapomniany urlop w luksusowych warunkach, z możliwością oglądania uroczych zakątków Europy, rozważcie wynajęcie kampera .