Zaktualizowana mapa? Gwarancja udanej podróży

Można narzekać na stan polskich dróg, możemy mówić, iż „nic nie robią”, wyklinać następujące po sobie rządy, ale będzie to dobitnie niesprawiedliwe. Należy porównać stan dróg z lat 90-tych do tych, które mamy aktualnie.
read more

Można uskarżać się na stan naszych dróg, możemy twierdzić, że „nic nie robią”, przeklinać następne rządy, lecz będzie to rażąco niesprawiedliwe. Powinniśmy porównać jakość dróg z lat 90-tych do tych, które istnieją obecnie.

Zaszły konkretne zmiany, wiadomo, iż przyczyniła się do tego pieniądze z Unii Europejskiej, nie zmienia to jednakowoż faktu, iż pieniądze na na rozwój naszych dróg nie poszły na marne. Dodatkowo, prawie każdy ma GPS, dzięki czemu podróżowanie po naszym kraju stało się naprawdę komfortowe.

Kliknij szczegółowy tekst (http://www.sklep.techkar.pl/produkty-techkar/akcesoria-czesci-myjek-cisnieniowych-techkar/weze_do_myjek_techkar/weze_kanalizacji_techkar/weze_kanalizacji_10m_techkar,2,3600)! Tam znajdziesz ciekawe informacje na to zagadnienie, omówione w tekście.

Nie każdy kierowca jednak wie, że ażeby wykorzystać w pełni możliwości tego sprytnego urządzenia, potrzebne są nieodzowne aktualizacje GPS.

droga

Autor: Highways Agency
Źródło: http://www.flickr.com

Aktualizacja GPS zagwarantuje nam całkowity komfort korzystania z nie tylko dróg w Polsce, otworem stoi bowiem przed nami cały świat (porównaj – be on road). Jeszcze dziś zaplanuj następny wakacyjny wyjazd własnym autem, jednak pamiętaj, ażeby zaktualizować swojego GPS-a. Wbrew pozorom to nie takie trudne. Dostępność internetu powoduje bowiem, że o nowe mapy jest znacznie łatwiej niż kilka lat temu. Praktycznie wszystkie firmy zapewniają aktualizacje na serwerach. Kiedyś było inaczej – aktualizacje dostępne były na płytach CD czy DVD.

Bursztynowy szlak

Dzisiejszy sposób (mapy na serwerach) jest na pewno bardziej korzystny, bardziej nowoczesny i w pełni aktualny. Pojawienie się nowych skrzyżowań lub dróg na mapie to kwestia błyskawicznej aktualizacji, co więcej, najbardziej błyskawicznie na takie zmiany reagują polscy producenci map. Znakomita większość producentów zagwarantowuje nawigację, która jest aktualizowana właśnie przez komputer, stąd niezbędny jest dostęp do takiego – obecnie – już bardzo przecież standardowego sprzętu. Wystarczy standardowy sprzęt PC z systemem Windows, czasami dopuszczalny jest również system Mac.

Większość firm zapewnia taką samą procedurę aktualizacji. Należy ściągnąć ze strony www najbardziej aktualne dane, potem logujemy je i instalujemy w pamięci (zobacz – kliknij).

Jeżeli Twym planem na dziś jest znalezienie następnego tak nietypowego materiału jak ten, to stanowczo zalecam tą treść (https://www.hurtopony.pl/ciezarowe.html). Pomyśl o tym – ona Ci się spodoba.

Oczywistym jest więc, iż powinniśmy posiadać komputer z dostępem do internetu, najlepiej ze stałym łączem, gdyż ściąganie danych poprzez sieć GSM może nas bardzo dużo kosztować, a do tego trwać dosyć długo.

Pamiętajmy, by stale aktualizować najnowsze dane, będziemy wtedy najlepiej poinformowani, a nasze wypady staną się jak najkorzystniej zaplanowane, bez zbędnych niespodzianek i nieprzyjemności. To gwarancja udanej podróży.