Zależy ci na sprawnym przyroście mięśni? Potrzebny ci odpowiedni plan treningowy

Większość mężczyzn marzy o wysportowanej posturze. Nawet, gdy o tym nie mówią, chcieliby mieć większe mięśnie, jakimi mogliby oszołomić panią swego serca, gdy bez wstydu rozebraliby się na plaży. Niestety w wielu przypadkach łatwiej jest zrzucić niechciane kilogramy, niż wyrzeźbić piękne ciało. Pomóc może odpowiedni plan treningu na siłowni.
read more

Większość panów marzy o wysportowanej posturze. Nawet, gdy się do tego nie przyznają, chcą mieć większe mięśnie, jakimi mogliby zachwycić wybrankę swojego serca, gdy bez wstydu zdjęliby koszulkę na plaży. Niestety w wielu sytuacjach prościej jest zrzucić zbędne kilogramy, niż wyrzeźbić piękne ciało. Pomóc może odpowiedni plan treningu na siłowni.

tutaj

Autor: 2014uknz
Źródło: http://www.flickr.com
Taki plan musi być opracowany przez kompetentnego trenera, który dopasuje zestaw ćwiczeń do typu naszej sylwetki – dowiedz się więcej. Jedni bowiem mają drobniejszą budowę i ciężko im zwiększyć masę, inni natomiast ekspresowo łapią tłuszcz, toteż muszą zadbać również o aeroby, by móc go spalić. Jednakże jest kilka zasadniczych zasad treningów, które dotyczą wszystkich.

Najistotniejsze jest rozgrzanie ciała, bez którego nie powinieneś podnosić ciężarów, w przeciwnym razie możesz nadwyrężyć mięśnie i zafundować sobie parę dni albo tygodni przerwy, na czym Twoja postura na pewno nie zyska. Po drugie trzeba działać regularnie. Nie można rezygnować z treningów z powodu gorszego nastroju czy zwyczajnego lenistwa.

Nasze następne teksty są tak samo zajmujące, jak ten. Zatem wejdź w link tu… (https://sklep.wzso.pl/produkty/ortezy/orteza-stawu-biodrowego,2,11078) i przeglądaj rzetelne posty. Namawiamy!

Należy wziąć się w garść, ponieważ tylko niezłomna aktywność fizyczna zapewnia oczekiwane efekty. Istotna jest także technika ćwiczeń. Nie trzeba się spieszyć, gdyż ruchy muszą być wykonywane powoli oraz z największą dokładnością.

Trening na siłowni

Autor: Lies Thru a Lens
Źródło: http://www.flickr.com
Należy właściwie oddychać przy podnoszeniu i opuszczaniu ciężarów, a także powoli powiększać liczbę powtórzeń oraz obciążenie, podług planu treningowego ułożonego przez trenera. Po kilku tygodniach trzeba przyjść po nowy plan, gdyż mięśnie mogą przywyknąć do dotychczasowych ćwiczeń i nie reagować w odpowiedni sposób. Treningi potrzebują również należytej diety. Poprawne zbilansowanie białek, węglowodanów oraz tłuszczy pozwoli szybciej zbliżyć się do postawionych celów.

Jeżeli będziesz trzymać się scharakteryzowanych norm, będziesz mieć zapewniony szybki przyrost mięśni. Pamiętaj, iż najważniejsza jest regularność działań i zachowanie reguł. By trening się nie dłużył, a czas miło leciał, możesz namówić na ćwiczenia swojego kolegę. Wspólny wysiłek pobudza do działania i powoduje, że efekty przychodzą o wiele szybciej, ponieważ zawsze chcemy być o jeden krok dalej, nawet, gdy to nasz najlepszy kumpel.