Zaprojektuj rower marzeń prezentujący twój styl, charakter, zapotrzebowanie i uczucia

Własny gust to coś czego nie można kupić, moda się zmienia, ale styl jest niepowtarzalny, ponadczasowy oraz może jedynie delikatnie ewoluować, aczkolwiek nie zmieniać się drastycznie. Styl to, coś co nas identyfikuje i mówi o tym, kim jesteśmy.
read more

Własny gust to coś czego nie można nabyć, trend się modyfikuje, ale styl jest niepowtarzalny, wieczny oraz może jedynie subtelnie ewoluować, jednak nie zmieniać się drastycznie. Gust to, coś co nas identyfikuje oraz mówi o tym, kim jesteśmy.

rowery

Autor: Frédérique Voisin-Demery
Źródło: http://www.flickr.com
Reprezentowanie siebie najlepiej oddaje się przez to, jak się ubieramy, jakich akcesoriów używamy, jak układamy włosy, malujemy, jakie mamy spojrzenie na świat, co robimy na co dzień, lecz także czym jeździmy. O ile w przypadku samochodów mamy to, co oferuje sektor motoryzacyjny, to w innym przypadku mamy większą szansę na odmienność. Zaprojektuj rower to system, w którym możesz stworzyć niepowtarzalny model odbijający charakter, osobowość, a nawet hobby. Z części roweru można złożyć według własnej wizji rower marzeń. Jeżeli natomiast chcesz tylko zmodyfikować już istniejący rower, to również jest taka możliwość, więcej Jedno jest pewne opcja tworzenia jest nieograniczona i uzależniona od prywatnego stylu.

Zaprojektuj rower to system, narzędzie pozwalające na zaprojektowanie roweru ze snów bez wychodzenia z domu, trafiając na portal klika się w wybrane elementy oraz zamienia kolejne pozycje. Co ciekawe czekanie na taki rower nie jest długie, a sam produkt w rzeczywistości wygląda identycznie jak na wizualizacji. Za pomocą kreatora można także zaprojektować ostre koło, tj. rower, w którym w czasie jazdy należy bez przerwy pedałować, nie ma wolnego biegu.

Ciekawisz się tym działem? Przeczytaj więc dalej blokada wariatora o tym wątku w nowym artykule, który dla Ciebie przygotowaliśmy. Sądzimy, że Ci się podoba.

Pedały wykorzystuje się zarazem do jazdy naprzód, jak i do tyłu oraz do hamowania. W przypadku tego modelu istnieje zasada – poruszanie pedałami rusza kołem i na odwrót. Ostre koło pozwala na energiczne przyśpieszenie i utrzymanie wysokiej prędkości – link do strony. Sam mechanizm jest niełatwy dla rowerzysty, ponieważ nie pozwala mu odpocząć, ale pozwala na imponujące ewolucje. Ostre koło nie posiada przerzutek.

Reasumując, jeśli lubisz swój gust, lubisz ekstremalne momenty to ostre koło oraz projektowanie prywatnego roweru są dla ciebie idealne.